آزمایش واکسن کرونا روی داوطلبان خارجی در چین

به گزارش مجله فوتبال دوستان، - دانشمندان ارتش چین ابراز امیدواری نموده اند بتوانند واکسن کرونا را که پیشتر روی 108 نفر در ووهان آزمایش نموده اند روی داوطلبانی از دیگر کشورهای درگیر این ویروس آزمایش نمایند.

آزمایش واکسن کرونا روی داوطلبان خارجی در چین

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش ایرنا از چاینا دیلی، آزمایشگاه بیماری های عفونی چین اعلام نموده است آزمایش این واکسن بر روی شماری از داوطلبان در داخل کشور صورت گرفته و نتایج آن در ماه جاری میلادی منتشر خواهد شد.

چن لینگ ویروس شناس چینی و از اعضای این آزمایشگاه می گوید آزمایش بر روی داوطلبانی از کشورهای دیگر بخصوص مناطقی که بشدت به ویروس کرونا آلوده شده اند می تواند باعث شناخت بیشتری از کارکرد واکسن گردد.

دانشمندان ارتش چین ابراز امیدواری نموده اند که با انجام آزمایش روی افرادی از کشورهای دیگر بتوانند تاثیرات مطلوب واکسن را افزایش دهند.

چن گفت : ما توانسته ایم بسرعت ویروس کرونا را محدود و مهار کنیم اما مواردی که بتوانیم روی آن ها آزمایش های بیشتری انجام دهیم را در اختیار نداریم.

وی اضافه نمود: وقتی قرار است تاثیرات و نتایج یک واکسن مورد تایید قرار گیرد و پوشش حفاظتی برای مردم باشد ضروری است روی هزاران نفر مورد آزمایش قرار گیرد.

چن وی از پزشکان و متخصصان ارتش چین هم می گوید: اگر آزمایش های واکسن در داخل کشور ایمن بودن آن را تایید کند امیدواریم بتوانیم روی داوطلبانی از کشورهای دیگر هم آن را آزمایش کنیم.

وی که کارشناس بیماری های همه گیری در ارتش چین است، گفت: بسیاری از کشورهای دیگر مایلند با تیمی از متخصصان ارتش چین که او از اعضای آن است، همکاری داشته باشند.

تایو لینا کارشناس واکسن از شانگهای می گوید که کشورهایی نظیر آمریکا، اسپانیا و ایتالیا که موارد زیادی از کرونا در آن ها گزارش شده است در کنار کشورهای دیگری چون آلمان و انگلستان گزینه های خوبی برای انجام آزمایش واکسن هستند.

این واکسن که دانشمندان ارتش چین از آن می گویند اولین بار روز 16 مارس بر روی 108 نفر از داوطلبان در شهر ووهان مرکز استان هوبی کانون شیوع بیماری آزمایش شده است و نتایج آن تا انتها ماه جاری میلادی اعلام خواهد شد.،ایرنا

اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و دنیا را اینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 4 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 869

به "آزمایش واکسن کرونا روی داوطلبان خارجی در چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمایش واکسن کرونا روی داوطلبان خارجی در چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید