استقرار 5700 نیروی ارتش تایلند در پایتخت با هدف برخورد با معترضان به کودتا

به گزارش مجله فوتبال دوستان، خبرنگاران: هزاران نیروی ارتش و پلیس تایلند با استقرار در نقاط حساس پایتخت آماده برخورد با معترضان به کودتای این کشور هستند.

استقرار 5700 نیروی ارتش تایلند در پایتخت با هدف برخورد با معترضان به کودتا

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از رویترز؛ ارتش تایلند با هدف واکنش در برابر هرگونه اعتراض هزاران نیروی خود را در حالت آماده باش قرار داد و فروشگاه ها و ایستگاه های قطار در مرکز بانکوک را تعطیل کرد.

ارتش در 22 می و ماه ها پس از اعتراض به دولت یینگلاک شیناوترا که باعث آسیب زیادی به اقتصاد این کشور شد. پس از کودتا در بانکوک اکثر روزها اعتراضاتی هرچند نه چندان گسترده شکل گرفت.

روز یکشنبه مقامات پیش بینی کردند که معترضان در نقاط خاصی که فروشگاه های بزرگ قرار دارند تجمع می نمایند. سومیوت، معاون رئیس پلیس این شهر به رویترز اظهار داشت که 5700 نیروی پلیس و سرباز به این مناطق اعزام شدند و واحدهای واکنش سریع آماده مقابله با هرگونه اعتراض هستند.

روز شنبه نیز همانند دو روز قبل از آن مسیرهای پرتردد در اطراف مجسمه پیروزی را مسدود کردند. این مکان محل تجمع معترضان به کودتا به شمار می رود.

ژنرال پرایوت چان اوچان، در نطقی تلویزیونی از طرح یک سال و سه ماهه تا زمان برگزاری انتخابات اطلاع داد. وی اظهار داشت برنامه اصلی این نقشه راه آشتی ملی ظرف مدت دو یا سه ماه است. دومین مرحله تشکیل شورای اصلاحات، اجرای اصلاحات و خاتمه دادن به درگیری ها است. در مرحله سوم نیز انتخابات برگزار می گردد.

ع

منبع: تسنیم
انتشار: 1 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 399

به "استقرار 5700 نیروی ارتش تایلند در پایتخت با هدف برخورد با معترضان به کودتا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقرار 5700 نیروی ارتش تایلند در پایتخت با هدف برخورد با معترضان به کودتا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید