اعتصاب کارکنان شهرداری در سریش آباد کردستان

به گزارش مجله فوتبال دوستان، اعتصاب مجدد پرسنل شهرداری سریش آباد در حالی اجرا شده که دلخورند از وعده هایی که عملی نشده اند و این بار می خواهند تسویه کامل را داشته باشند.

اعتصاب کارکنان شهرداری در سریش آباد کردستان

به گزارش کردپرس، ماجرای پرداخت نشدن حقوق پرسنل شهرداری سریش آباد گویا تمامی ندارد و وعده های متولیان امر هم در این زمینه اثری نداشته چرا که صبح امروز برای ششمین بار متوالی است که این افراد دست به تحصن و اعتصاب زدند.

هفتم مرداد ماه امسال بود که اعتصاب چند روزه در شهرداری سریش آباد صورت گرفت و در نهایت با وعده های مختلف و تنها پرداخت یک ماه حقوق عقب افتاده آن هم بنا به گفته های پرسنل نه به صورت کامل، این اعتصاب سرانجام یافت.

حال بعد از گذشت دو ماه و نیم از این اعتصاب خبر رسید که هیچ کدام از وعده های داده شده تحقق نیافته و شرایط مالی پرسنل روز به روز در حال وخیم تر شدن است.

تمامی این موارد در حالی است که مدیرکل امور شهری استانداری کردستان از پیگیری برای پرداخت حقوق پرسنل گفته بود. جمشید اسدی در مصاحبه خود با کردپرس گفت که در حال حاضر مکاتبه ای با مجموعه دهیاری ها و شهرداری ها شده و اعتبار لازم که گرفته شود، حقوق پرسنل پرداخت می شود.

حال سؤال اینجاست این مکاتبه و پیگیری چرا بدون نتیجه مانده و چرا سازمان امور شهرداریهای کشور نسبت به این شرایط بی تفاوت بوده و اقدامی ندارد؟!

همچنین گرچه شورای شهر هم در همان اعتصاب قبل پرسنل شهرداری گفتند که حقوق معوقه به محض تأمین اعتبار پرداخت می شود اما به نظر می رسد این تأمین اعتبار تنها وعده ای واهی برای رضایت تحصن نمایندگان بوده، چرا که هیچ پرداختی به غیر همان یک ماه را نداشته اند.

در هر صورت این بار پرسنل بنابه گفته های خودشان عزمشان جدی است و دیگر به وعده ها دلخوش نمی شوند و تا تسویه حساب کامل به اعتصاب خود سرانجام نمی دهند.

این پرسنل 5 ماه تمام است حقوق نگرفته اند و در این مدت نرخ ها روز به روز در حال افزایش است و معیشت این افراد با موج بی تفاوتی مسئولان در مرز خطر جدی واقع شده است.

باید دید متولیان امر اعم از استانداری تا وزارت کشور چه اقدامی در این زمینه خواهند داشت آیا باز هم با وعده ها پیش می فرایند یا حق این افراد را پرداخت می نمایند؟!

منبع: فرارو
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1187

به "اعتصاب کارکنان شهرداری در سریش آباد کردستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتصاب کارکنان شهرداری در سریش آباد کردستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید