تصفیه هوای خانه با کمک یک دستگاه تهویه هوشمند

به گزارش مجله فوتبال دوستان، خبرگزاری خبرنگاران- هوای خانه مانند هوای بیرون، آلاینده هایی را شامل می شود اما شاید یک دستگاه تهویه هوشمند بتواند به تصفیه هوای خانه کمک کند.

تصفیه هوای خانه با کمک یک دستگاه تهویه هوشمند

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از کیک استارتر، هوای خانه هیچ وقت آن طور که باید تمیز نیست اما شاید یک دستگاه تهویه جدید بتواند این مشکل را حل نماید.

این محصول جدید موسوم به اتریا(Eteria)، یک دستگاه تهویه هوشمند است که می تواند هوای خانه را تصفیه کند.

فرضیه متداول این است که هوای بیرون سرشار از آلودگی و هوای خانه تمیز است اما این فرضیه درست نیست زیرا هوای خانه اغلب می تواند حتی آلوده تر از هوای بیرون باشد. بهبود کیفیت هوای خانه می تواند به بهبود کیفیت زندگی نیز کمک کند.

اتریا، دستگاهی جمع و جور، بادوام و با عملکرد عالی است که قیمت مناسبی دارد. قابلیت تطبیق پذیری این دستگاه به آن امکان می دهد تا خود را با موقعیت مکانی که در آن قرار گرفته است، سازگار کند. همچنین، سیستم بررسی آن، امکان تهویه درست و به موقع را فراهم می کند.

اتریا، حسگرهای کارآمدی دارد که امکان بررسی شرایط خانه را فراهم می کند. فیلتر اتریا، قابل شست و شو است؛ در نتیجه لازم نیست که کاربر، هر بار برای تعویض فیلتر هزینه پرداخت کند.

اتریا از دو بخش مجزا تشکیل شده است؛ واحد تصفیه و ماژول بررسی. این دستگاه به خاطر شبکه هوشمند ماژول ها و تصفیه کننده متحرک می تواند به نقشه برداری از فضای خانه بپردازد تا آلاینده ها را حذف و هوا را تصفیه کند.

کاربران با کمک اتریا می توانند کیفیت هوای خانه را همیشه بررسی کنند و سطح آلودگی را تحت کنترل داشته باشند.

واحد تصفیه با کمک یک اتصال دهنده مغناطیسی، به ماژول بررسی متصل می شود. در ساخت این واحد تصفیه، از نانومواد قوی استفاده شده است تا این فناوری، با محیط زیست سازگار باشد.

واحد تصفیه با حمله به مولکول های آلاینده و تجزیه پیوندهای شیمیایی مولکول ها، آنها را به مواد بی ضرر تبدیل می کند.

ماژول بررسی که در مرکز اتریا قرار گرفته، به سه حسگر باکیفیت مجهز است و می تواند کیفیت هوا را بلافاصله تعیین کند.

اتریا به اپلیکیشنی موسوم به Vitesy Hub متصل می شود که به کاربر امکان می دهد تا داده های مربوط به کیفیت هوای خانه را دریافت کند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1199

به "تصفیه هوای خانه با کمک یک دستگاه تهویه هوشمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصفیه هوای خانه با کمک یک دستگاه تهویه هوشمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید