حیدری: تا چند ماه آینده به لیگ چین می روم، پتروویچ مرا وسوسه کرد!

به گزارش مجله فوتبال دوستان، خبرنگاران: مدافع پیشین تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد که به زودی برای ادامه فوتبالش به شرق آسیا سفر می نماید.

حیدری: تا چند ماه آینده به لیگ چین می روم، پتروویچ مرا وسوسه کرد!

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

سپهر حیدری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص خبر پیوستنش به یک تیم چینی گفت: از حدود یک ماه پیش پیشنهادی را از لیگ چین دریافت کردم و این تیم خیلی مُصر بود که در تعطیلات نیم فصل لیگ چین به آنها اضافه شوم. با این حال من تمام تمرکزم را روی جابجایی ایران گذاشته بودم و با توجه به اینکه در رشته مکانیک هم قبول شدم می خواستم در ایران بمانم اما تا روز آخر جابجایی فقط یک پیشنهاد از تیم های شهرستانی داشتم بنابراین ترجیح دادم به چین بروم.

وی ادامه داد: به غیر از چین، یک پیشنهاد هم از تایلند دارم در حال آنالیز هر دو این پیشنهادها هستم. اکنون هفته بیست و سوم لیگ کشور چین در حال برگزاری است و باید تا انتها فصل فوتبالی این کشور صبر کنم و اگر بخواهم به این تیم بروم با آغاز دور جدید تمریناتش این کار را خواهم کرد.

مدافع پیشین ذوب آهن در پاسخ به این سوال که نام تیم چینی و تایلندی موردنظرش چیست، گفت: نمی توانم نام تیم چینی را بگویم اما فقط این را می گویم که پیراهن این تیم قرمز است، استادیوم 30 هزار نفری دارد و در نیمه بالای جدول حضور دارد. تیم تایلندی هم بوریرام نیست اما تیم قدرتمندی است. واقعیتش این است که ایوان پتروویچ که در لیگ تایلند بازی می نماید خیلی من را وسوسه نموده تا به آن کشور بروم.

حیدری توضیح داد: خیلی دوست داشتم با پیراهن پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کنم اما ظاهرا این اتفاق رخ نمی دهد. من هم فعلا یک سال به شرق آسیا می روم و اگر دیدم شرایط بدنی ام اجازه نمی دهد از فوتبال خداحافظی می کنم.

وی در انتها گفت: اگر بخواهم به چین بروم پیش از رفتن با رضا شاهرودی تماس می گیرم چون شاهرودی هم در لیگ چین بازی نموده و هم پیشکسوت من است.

منبع: تسنیم
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 354

به "حیدری: تا چند ماه آینده به لیگ چین می روم، پتروویچ مرا وسوسه کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیدری: تا چند ماه آینده به لیگ چین می روم، پتروویچ مرا وسوسه کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید