خبرنگاران فراوری 3 خودرو با 5 ستاره کامل کیفی در آذرماه 99

به گزارش مجله فوتبال دوستان، تهران- خبرنگاران- براساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی صورت گرفته در آذرماه سال جاری سه خودرو (دو خودروی سبک و یک خودروی سنگین) پیروز به کسب پنج ستاره کامل کیفی شدند.

خبرنگاران فراوری 3 خودرو با 5 ستاره کامل کیفی در آذرماه 99

به گزارش روز سه شنبه خبرنگاران از وزارت صنعت، معدن و تجارت، گزارش ارزیابی و ارزشیابی خودروهای ساخت داخل در آذرماه سال جاری توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شد.

در آذرماه سال جاری در گروه خودروهای سبک و در بخش وانت و فهرست قیمتی یک، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی شرکت ایران خودرو دیزل سه ستاره کیفی به دست آورد.

در فهرست قیمتی دو گروه خودروهای سبک و در بخش وانت نیز وانت های کارا 2000 تک کابین تیپ 3 و وانت کارا 2000 دو کابین تیپ 3 از فراوریات شرکت بهمن موتور، خودرو سایپا 151 شرکت سایپا بن رو و همچنین وانت نیسان ریچ زامیاد پیروز به کسب سه ستاره کیفی شدند.

در همین گروه، وانت آریسان شرکت ایران خودرو دیزل با کسب دو ستاره کیفی در رده بعدی جای گرفته است و وانت های نیسان تک سوز و دوگانه سوز شرکت زامیاد هر کدام یک ستاره کیفی به دست آوردند.

2 خودروی سبک با 5 ستاره کامل کیفی

در گروه سبک بخش سواری در فهرست قیمتی یک، نیومزدا 3 شرکت بهمن موتور پیروز به کسب پنج ستاره کامل کیفی شد. در این فهرست قیمتی، خودرو تیگو7 فراوری شده در شرکت مدیران خودرو سه ستاره کیفی دریافت نموده است.

همچنین در فهرست قیمتی 2، پژو 2008 ایران خودرو/ایکاپ پیروز به کسب پنج ستاره کامل کیفی شد و بالاترین کیفیت را به همراه نیومزدا 3 در میان همه خودروهای سبک در آذرماه سال جاری به خود اختصاص داد.

هایما اس7 اتوماتیک ایران خودرو خراسان و SWM G01F شرکت سیف خودرو چهار ستاره کیفی را از آن خود کردند.

جک اس5 و جک اس3 کرمان موتور در این فهرست قیمتی سه ستاره ای شدند و SWM G01 سیف خودرو نیز سه ستاره کیفی به دست آورد، در این گروه و این کلاس قیمتی MVM X33S مدیران خودرو نیز دو ستاره کسب کرد.

فراوری چهار خودروی سواری با چهار ستاره کیفی در آذرماه

همچنین در کلاس قیمتی چهار، خودروهای پژو 207 و دنا پلاس از ایران خودرو هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند. در این فهرست قیمتی، رانا، پژو 206SD، پژو 206 و دنا همگی از محصولات ایران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو نیز سه ستاره ای شد.

در این فهرست، سمند تبریز ایران خودرو تبریز، پژو پارس ایران خودرو خراسان، پژو پارس ایران خودرو کرمانشاه، پژو پارس ایران خودرو و پژو پارس ایران خودرو مازندران همگی سه ستاره کیفی را از آن خود کردند.

همچنین پژو پارس ایران خودرو فارس، پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو کرمانشاه، پژو پارس صنایع خودروسازی فردا و سورن ایران خودرو تبریز نیز سه ستاره کیفی کسب کردند. پژو 405 ایران خودرو خراسان نیز در این فهرست قیمتی، دو ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در سطح قیمتی پنج نیز کوییک آر پارس خودرو، کوییک و تیبا 2 و تیبا 2 پلاس شرکت سایپا، ساینای کاشان و تیبای سایپا سیتروئن و همچنین ساینای پارس خودرو پیروز به دریافت سه ستاره کیفی شدند.

کامیونت ایسوزو NMR85 ، با کیفیت ترین خودروی سنگین در آذرماه

در بخش کامیونت، کامیونت ایسوزو NMR85 بهمن دیزل پیروز به کسب پنج ستاره کامل کیفی شد و بالاترین کیفیت را در میان همه خودروهای سنگین در آذرماه از آن خود کرد. این خودرو سنگین در ارزشیابی مهرماه و آبان ماه نیز توانست پنج ستاره کامل کیفی را از آن خود کند.

کامیونت ایسوزو NPR75K و کامیونت شیلر بهمن دیزل چهار ستاره کیفی کسب کردند و کامیونت الوند شرکت سایپا دیزل نیز سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در بخش کامیون نیز کامیون ایسوزو NPR75M بهمن دیزل چهار ستاره کیفی و کامیون بنز WH ایران خودرو دیزل سه ستاره کیفی به دست آورد.

در بخش کشنده ، خودروی کشنده نیو فوتون 4Auman H شرکت ایران خودرو دیزل توانست چهار ستاره کیفی را به دست آورد و کشنده FAW J6 سیباموتور نیز چهار ستاره ای شد.

در این بخش، کشنده سیتراک C7 متعلق به شرکت پیلسان، سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در بخش مینی بوس نیز مینی بوس ایسوزو سحر شرکت بهمن دیزل چهارستاره کیفی به دست آورد و شیلر بهمن دیزل نیز در فهرست چهار ستاره ها نهاده شد. همچنین مینی بوس آرین از فراوریات شرکت ایران خودرو دیزل نیز توانست سه ستاره کیفی را از آن خود کند.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1384

به "خبرنگاران فراوری 3 خودرو با 5 ستاره کامل کیفی در آذرماه 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فراوری 3 خودرو با 5 ستاره کامل کیفی در آذرماه 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید