خبرنگاران 2 طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان عباس آباد به بهره برداری رسید

به گزارش مجله فوتبال دوستان، نوشهر- خبرنگاران - 2 طرح عمرانی و خدماتی امروز پنجشنبه در قالب پروژه های دهه فجر با حضور معاون امور هماهنگی و اقتصادی استانداری مازندران و جمعی از مسئولان محلی در شهرستان عباس آباد به بهره برداری رسید.

خبرنگاران 2 طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان عباس آباد به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگاران ، فرماندار عباس آباد در حاشیه بهره برداری از پروژه پل شهیدان زرودی گفت: برای بهره برداری از این 2 پروژه حدود 11 میلیارد تومان اعتبار هزینه شد که حدود سه میلیارد تومان آن از محل اعتبارات ملی و باقی نیز از محل اعتبارات شهرداری کلارآباد بود.

عباس همپا به ساخت پل شهیدان زرودی بر روی رودخانه پلنگ آبرود در کلارآباد شاره کرد و افزود : برای ساختاین پل به طول حدود 34 متر و عرض بیش از 10 متر حدود هشت میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

وی گفت : با بهره برداری از این پل دغدغه همیشگی ساکنان منطقه از نظر ایمنی و اطمینان خاطر برای تردد برطرف شد به طوری که پل قدیمی به علت عرض کم و فرسودگی پایه های آن امکان فرو ریختن آن وجود داشت.

فرماندار عباس آباد ، راه اندازی دستگاه شتاب نگار در شهر کلارآباد را دیگر طرح افتتاحی امروز نام برد و گفت که برای راه اندازی این دستگاه هم حدود سه میلیارد تومان از اعتبارات وزارت راه و شهرسازی هزینه شده است .

همپا افزود : از این پس در صورت بروز حوادث طبیعی مانند زلزله این دستگاه توان آن را دارد تا تمامی ریشترهای سطوح پائین و بالا را ثبت کند و به شکل آنلاین به مرکز تحقیقات راه و شهرسازی مستقر در تهران انتقال دهد.

از سال گذشته تا به امروز در هر یک از شهرستانهای تنکابن و رامسر یک دستگاه شتاب نگار زمین لرزه نصب و راه اندازی شده بود.

کلارآباد با جمعیتی دست کم 10 هزار نفر یکی از شهرهای گردشگرپذیر شهرستان 50 هزارنفری عباس آباد در غرب مازندران است.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1422

به "خبرنگاران 2 طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان عباس آباد به بهره برداری رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 2 طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان عباس آباد به بهره برداری رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید