خط کشی های عابر پیاده رفع لغزندگی می شود

به گزارش مجله فوتبال دوستان، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از رسیدگی و اصلاح لغزندگی خط کشی های عابر پیاده در سطح منطقه خبر داد و گفت: همزمان با فصل زمستان و بارش باران و برف خط کشی های عابر پیاده در سطح منطقه مناسب سازی می شود.

خط کشی های عابر پیاده رفع لغزندگی می شود

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، حمیدرضا فرخی در این باره گفت: همزمان با فصل سرد سال و بارش های احتمالی باران و برف و به منظور کاهش تصادفات احتمالی در سطح معابر و افزایش ایمنی تردد عابران پیاده خط کشی های عابر پیاده در سطح محلات بیست گانه این منطقه بازدید و مناسب سازی می شود.

او اضافه کرد: اصلاح محل خط کشی های عابر پیاده در سطح معابر از فصل پاییز آغاز شده و تا به امروز قسمت عمده این عملیات به خاتمه رسیده است.

فرخی در ادامه اضافه کرد: در این علمیات خط کشی ها با تراش قسمت میانی خط ها ایمن سازی شد. تراش خط کشی های عابر پیاده در سه فاز شامل نقاط پیش بینی شده پرسرعت خودروها، تقاطع و شریان های اصلی و معابر درجه سه اجرا شده و تا به امروز سهم به سزایی از این عملیات به خاتمه رسیده است.

او در خاتمه با اشاره به تامین آسایش و امنیت شهروندان به نام اولویت مدیریت شهری گفت: با توجه به ضرورت امنیت تردد شهروندان در معابر به خصوص در طول شب، خط کشی های عابر پیاده در سطح منطقه به صورت مداوم بررسی و رفع نقص خواهد شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1704

به "خط کشی های عابر پیاده رفع لغزندگی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط کشی های عابر پیاده رفع لغزندگی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید