روسیه: ادغام موضوع هسته ای و برنامه موشکی ایران اشتباه است

به گزارش مجله فوتبال دوستان، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی ادغام موضوع هسته ای ایران با سایر موارد را غیرمعقول دانست.

روسیه: ادغام موضوع هسته ای و برنامه موشکی ایران اشتباه است

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تسنیم، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در پایتخت اتریش، ادغام موضوع هسته ای ایران با سایر موارد را غیرمعقول دانست.

اولیانوف در توئیتی نوشت: بسیاری از تحلیلگران می گویند که عادی شدن شرایط پیرامون برجام نیازمند پرداختن به موضوعات برنامه موشکی ایران و رفتار این کشور در منطقه است. این اشتباه است. ادغام موضوع هسته ای ایران و سایر مواردی که این فرصت را دارند در زمینه های گسترده تر منطقه ای حل و فصل شوند، کار معقولی نیست.

نماینده روسیه در سازمان های بین المللی پیش ازنیز در توئیتی نوشته بود: ایالات متحده با افتخار (و حق به جانب) اظهار می دارد که مبارزات فشار حداکثر تأثیر مخربی بر اقتصاد ایران داشته است. اما این یک روی سکه است. روی دیگر - رنجهای بشردوستانه، تضعیف رژیم منع گسترش سلاح های هسته ای و شکست کامل اهداف اعلام شده (12 خواسته پمپئو) است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1272

به "روسیه: ادغام موضوع هسته ای و برنامه موشکی ایران اشتباه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه: ادغام موضوع هسته ای و برنامه موشکی ایران اشتباه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید