زاکانی: گشایش های ترافیکی در شرق و غرب تهران در راه است ، 700 کیلومتر از مسیرهای شهری باز می گردد

به گزارش مجله فوتبال دوستان، شهردار تهران از تکمیل پروژه های بزرگراهی شهید شوشتری و یادگار امام اطلاع داد و گفت: با تکمیل این مسیرها گشایش ترافیکی در شرق و غرب تهران را شاهد خواهیم بود.

زاکانی: گشایش های ترافیکی در شرق و غرب تهران در راه است ، 700 کیلومتر از مسیرهای شهری باز می گردد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علیرضا زاکانی شهردار تهران در مراسم افتتاح فاز نهایی تقاطع غیرهمسطح سه راه باقرشهر و پل های جهتی اتصال بزرگراه امام رضا(ع) به بزرگراه شهید نجفی رستگار گفت: انقلاب اسلامی از مسئولان خواسته است که توجهشان به خدمت باشد نه ثروت اندوزی و فرصت ها را دریابند. چون چشم بهم بزنیم دوره مسئولیتی تمام می گردد و بعد از آن باید جوابگوی فرصت های از دست رفته باشیم.

وی افتتاح پل غیر همسطح در محدوده باقرشهر را نمودی از مدیریت جهادی خواند و با تشکر از معاونت فنی و عمرانی گفت: این کام خدمتی در فرصت کوتاهی برداشتند، تا کاری که سالها به دلایل مختلف صورت نگرفته بود را تمام نمایند.

زاکانی گفت: همزمان این گلوگاه و گره بزرگ ترافیکی باز شد، تا مردم در شرایط بهتری قرار بگیرند.

وی اضافه نمود: از خصوصیت های این پروژه این است که معطلی جدی خاتمه هفته و برگزاری مراسم ها، گشایش برای مردم خدمتی را ارایه می نماید.

شهردار تهران گفت: مجموعه بزرگراهی شهید نجفی رستگار دچار انسدادهایی بود که امروز با این افتتاح، حرکت به سمت غرب و جنوب غرب و بار ترافیکی این محدوده تسهیل شد.

زاکانی با اشاره به اینکه در 3 ماه و 11 روز حضورش، چهارمین پروژه عملیاتی شده است، شرح داد: معاونت عمرانی برای تکمیل رینگ شرقی تهران بزنامه هایی دارد تا در محدوده بزرگراهی شهید شوشتری گشایش بزرگی ایحاد گردد.

وی از تکمیل بخش انتهایی یادگار امام اطلاع داد و گفت: محور غربی تهران به این ترتیب آزاد می گردد و با یک کار جهادی گشایش جدی برای غرب تهران خواهد داشت.

زاکانی اضافه نمود: با ایجاد 98 رمپ و لوپ ، 700 کیلومتر از راستا مردم باز خواهد شد. که بر ایجاد هوای پاک،صرفه جویی وقت و کاهش مصرف سوخت موثر است.

به گفته وی فاصله جنوب و شمال تهران زیاد است، و 12 هزار هکتار بافت ناپایدار در جنوب تهران واقع شده است که با ایجاد پروژه ها و تسهیلات ویژه برای احیای این بافت آنها را متحول خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 بهمن 1400 بروزرسانی: 17 بهمن 1400 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1889

به "زاکانی: گشایش های ترافیکی در شرق و غرب تهران در راه است ، 700 کیلومتر از مسیرهای شهری باز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زاکانی: گشایش های ترافیکی در شرق و غرب تهران در راه است ، 700 کیلومتر از مسیرهای شهری باز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید