مجری جنجالی و تقلید از عادل فردوسی پور

به گزارش مجله فوتبال دوستان، دنیای اقتصاد نوشت: عبدالرضا امیراحمدی در تمام 22 سالی که به قول خودش کارمند رسمی صداوسیما است و روی آنتن تلویزیون اجرا های مفصل و طولانی داشته، هرگز به اندازه یک هفته اخیر دیده نشده و مورد توجه قرار نگرفته است. این توجه، اما برای مجری برنامه صبح به خیر ایران جنبه های چندان مثبتی نداشته است. بعد از قطعی شدن قهرمانی پرسپولیس در لیگ نوزدهم، امیراحمدی روی آنتن زنده کنایه ای بسیار عجیب به سرخپوشان زد و مدعی شد این قهرمانی با حمایت وزارت ورزش رخ داده است. طبیعی بود که جار و جنجال گردد.

مجری جنجالی و تقلید از عادل فردوسی پور

خلق را تقلیدشان بر باد داد

پس از آن مجری برنامه یک ویدئوی عذرخواهی منتشر کرد و در آن از مردم خواست به جای انتقاد از او، دنبال دلایل گرانی سکه و دلار باشند؛ عذر بدتر از گناه. موضوع، اما زمانی بدتر شد که امیراحمدی در برنامه صبح روز بعد شبکه یک، با تصنعی ترین شکل ممکن و از سر اجبار تن به عذرخواهی داد، اما دلش طاقت نیاورد و آخر جملاتش گفت: خدا بیامرزد مرحوم گالیله را؛ این یعنی حرف من هم مثل گالیله درست بود، اما بی فایده مجازاتم کردند و شما بعدا درستی ادعایم را می فهمید!

این جمله کار را برای مدیران صداوسیما سخت کرد و باعث شد امیراحمدی تا اطلاع بعدی ممنوع الفعالیت گردد. بنا به ادعای خودش، اخیرا جلسه ای برای معین تکلیف این مجری در صداوسیما برگزار شده که به نتیجه هم نرسیده است. اظهارات اخیر امیر احمدی، اما یک فراز جالب دیگر هم دارد؛ جایی که می گوید: خواستم مثل عادل فردوسی پور عمل کنم. خب اینجاست که به قول مولانا باید گفت خلق را تقلیدشان بر باد داد. اولا که عادل برای طعنه زنی شرایط را می سنجید و استاد این کار بود. نکته دوم و مهم تر هم این است که اگر فردوسی پور مرتکب اشتباهی می شد، در برنامه بعدی شجاعانه زل می زد به دوربین و مستقیم از طرف مقابل عذرخواهی می کرد.

مثلا سال 90 یک بار او در مشاجره با حمید استیلی، به سرمربی وقت پرسپولیس گفت: من اگر می خواستم چند هفته قبل با یک مسابقه نظرسنجی پرونده شما را می بستم. استیلی هم گفت: فقط خدا می تواند پرونده آدم ها را ببندد. عادل پی برد در هیجانات لحظه ای دچار اشتباه شده، بنابراین هفته بعدش بدون فرافکنی و سفسطه، مستقیما و عمیقا از استیلی عذرخواهی کرد. نه؛ عادل هرگز دچار توهم گالیله پنداری نشد!

منبع: فرارو
انتشار: 7 مهر 1399 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1090

به "مجری جنجالی و تقلید از عادل فردوسی پور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجری جنجالی و تقلید از عادل فردوسی پور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید