مدیرعامل بانک رفاه کارگران: چهار محال و بختیاری ظرفیت مناسبی برای رونق فراوری و اشتغال دارد

به گزارش مجله فوتبال دوستان، مدیرعامل بانک رفاه کارگران تشریح کرد: چهارمحال و بختیاری، استانی با ظرفیت های فراوان کشاورزی، گردشگری و دامپروری و صنایع دستی است و با اجرای برنامه های مالی، می توان به فراوری و اشتغال این منطقه یاری کرد.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران: چهار محال و بختیاری ظرفیت مناسبی برای رونق فراوری و اشتغال دارد

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری، اسماعیل لله گانی، درباره اهدف سفر هیات اعزامی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان چهارمحال و بختیاری گفت: این استان با ظرفیت های فراوان کشاورزی، گردشگری، دامپروری و صنایع دستی است و در بازدید هیات اعزامی از این استان متناسب با این ظرفیت ها، برنامه های توسعه ای و اشتغال زایی مطرح و مورد آنالیز نهاده شد و دستورات مقتضی در این راستا، صادر شد.

وی، با بیان اینکه تمامی شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری مورد بازدید هیات اعزامی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نهاده شدند، گفت: از جمله شهرستان های مورد بازدید می توان به شهرستان های شهرکرد، فارسان، لردگان، بن، سامان، اردل و... اشاره نمود که امیدواریم با برگزاری جلسات تکمیلی بتوانیم نسبت به اجرای اقدامات سرمایه گذاری و اعطای تسهیلات اشتغال زایی در این شهرستان ها، اقدام کنیم.

لله گانی، ابراز امیدواری کرد که با سرمایه گذاری مناسب و اجرای برنامه های اشتغال زایی توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان چهارمحال و بختیاری، بسترهای توسعه پایدار در این استان بیش از پیش فراهم گردد.

وی، در انتها به بازدید خود و هیات همراه از یک مجتمع کشت و صنعت در شهرستان سامان اشاره نمود و گفت: سرمایه گذار مناسبی از بخش خصوصی به منظور راه اندازی این مجتمع کشت و صنعت متقاضی شده است و با راه اندازی آن اشتغال بسیار خوبی در این شهرستان ایجاد خواهد شد و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بانک رفاه کارگران نیز از این سرمایه گذار و سایر سرمایه گذاران به نحو شایسته ای حمایت خواهند کرد.

شایان ذکر است، هیات اعزامی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شامل بعضی از معاونان و مدیران ستادی این وزارتخانه و تعدادی از روسا و مدیران دستگاه های اجرایی زیرمجموعه وزارتخانه از جمله روسا و مدیرانی از سازمان تامین اجتماعی، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری، بانک توسعه تعاون، صندوق کارآفرینی امید و صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر، راهی استان چهار محال و بختیاری شدند و با تشکیل تیم های کارشناسی مجزا، ضمن بازدید از شهرستان های مختلف استان، متناسب با ظرفیت های هر شهرستان نسبت به آنالیز برنامه های توسعه ای و اشتغال زایی، اقدامات لازم به عمل آمد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1215

به "مدیرعامل بانک رفاه کارگران: چهار محال و بختیاری ظرفیت مناسبی برای رونق فراوری و اشتغال دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل بانک رفاه کارگران: چهار محال و بختیاری ظرفیت مناسبی برای رونق فراوری و اشتغال دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید