مشارکت معاونان وزیر، رؤسای سازمان ها، مراکز و ادارات کل حوزه ستادی در مستندسازی واکنش آموزش وپرورش به کووید 19

به گزارش مجله فوتبال دوستان، تهران (پانا) - پژوهشگاه مطالعات آموزش وپرورش به منظور مستندسازی تجربه نظام آموزشی کشور در دوران کرونا پرسش نامه های اطلاعاتی واکنش وزارت آموزش وپرورش به COVID 19 خواستار مشارکت فعال معاونان وزیر، رؤسای سازمان ها، مراکز و ادارات کل حوزه ستادی، مدیران کل آموزش وپرورش استان ها و رؤسای ادارات آموزش وپرورش مناطق شد.

مشارکت معاونان وزیر، رؤسای سازمان ها، مراکز و ادارات کل حوزه ستادی در مستندسازی واکنش آموزش وپرورش به کووید 19

به گزارش پژوهشگاه مطالعات آموزش وپرورش، این پژوهشگاه برای جلب مشارکت بخش های مختلف ستادی وزارتخانه اطلاعیه ای به این شرح منتشر کرده است:

با عنایت به تأکید وزیر محترم مبنی بر تکمیل پرسش نامه اطلاعاتی به منظور مستندسازی تجربه نظام آموزشی کشور در دوران کرونا پژوهشگاه مطالعات آموزش وپرورش باتوجه به دستور وزیر محترم جناب آقای دکتر حاجی میرزایی در حال تدوین و مستندسازی تجربه نظام آموزشی کشور در دوران کرونا است.

برای تهیه و تکمیل گزارش مزبور، پرسش نامه هایی تهیه و طی نامه شماره 11371 مورخ 21/07/1399 برای سروران محترم و معظم:معاونان وزیر، رؤسای سازمان ها، مراکز و ادارات کل حوزه ستادی، مدیران کل آموزش وپرورش استان ها و رؤسای ادارات آموزش وپرورش مناطق، نواحی و شهرستان ها ارسال شده است.

لذا از همه شما سروران گرامی فوق الذکر تقاضا می گردد در این فرایند مشارکت کنید.

پژوهشگاه مطالعات آموزش وپرورش پرسش نامه اطلاعاتی الف - واکنش وزارت آموزش وپرورش به کووید -19

پرسش نامه زیر بر اساس پرسش های پیمایش بین المللی سازمان همکاری و توسعۀ اقتصادی (2020) به منظور جمع آوری اطلاعات در زمینۀ شرایط آموزش وپرورش در دوران تعطیلی ناشی از بحران بیماری کووید -19 طراحی شده است. لطفاً بر اساس اطلاعات دقیق به این پرسش نامه پاسخ داده گردد و از پاسخ های کلی و حدس و گمان خودداری کنید. اطلاعات دقیق شما امکان برنامه ریزی در زمینۀ تقویت توانمندی ها و همین طور رفع معایب و کاستی های موجود را فراهم خواهد ساخت. در مواردی که هیچ اطلاعاتی موجود نیست، به پرسش موردنظر پاسخ ندهید و آن را خالی بگذارید. در پرسش های زیادی از سه عبارت وزارت آموزش وپرورش (حوزه ستادی) / آموزش وپرورش استان/ منطقۀ آموزش وپرورش شما استفاده شده است. این عبارات به این معنا هستند که باتوجه به سمتی که در حوزه ستادی، استان یا منطقۀ تحت پوشش خود دارید به پرسش ها پاسخ دهید.

پیوند ورود به صفحه پرسشنامه الف : httpshttps://survey.porsline.ir/s/xOSn2T8

این پرسش نامه بر اساس مطالعۀ برنامۀ سنجش بین المللی دانش آموز (PISA) و به منظور جمع آوری اطلاعات در زمینۀ آموزش مجازی و از راه دور در بحران کرونا طراحی شده است. لطفاً بر اساس اطلاعات دقیق به این پرسش نامه پاسخ داده گردد و از پاسخ های کلی و حدس و گمان به پرسش های زیر خودداری گردد. اطلاعات دقیق شما امکان برنامه ریزی در زمینۀ تقویت توانمندی ها و همین طور رفع معایب و کاستی های موجود را فراهم خواهد ساخت. در مواردی که هیچ اطلاعاتی موجود نیست، به پرسش موردنظر پاسخ ندهید و آن را خالی بگذارید. در پرسش های زیادی از سه عبارت وزارت آموزش وپرورش (حوزه ستادی) / آموزش وپرورش استان/ منطقۀ آموزش وپرورش شما استفاده شده است. این عبارات به این معنا هستند که باتوجه به سمتی که در حوزه ستادی، استان یا منطقۀ تحت پوشش خود دارید به پرسش ها پاسخ دهید.

پیوند ورود به صفحه پرسشنامه ب : https://survey.porsline.ir/s/FenciBM

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1289

به "مشارکت معاونان وزیر، رؤسای سازمان ها، مراکز و ادارات کل حوزه ستادی در مستندسازی واکنش آموزش وپرورش به کووید 19" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت معاونان وزیر، رؤسای سازمان ها، مراکز و ادارات کل حوزه ستادی در مستندسازی واکنش آموزش وپرورش به کووید 19"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید