پیغام عبدی به خرید آینده پرسپولیس؛ من نفر اول هستم!

به گزارش مجله فوتبال دوستان، مهدی عبدی نمی خواهد مثل فصل گذشته، فرصت تبدیل شدن به نفر اول خط حمله پرسپولیس را از دست بدهد.

پیغام عبدی به خرید آینده پرسپولیس؛ من نفر اول هستم!

به گزارش فوتبال 360، پرسپولیس در بازی با فولاد، فقط دو ضربه به سمت چارچوب حریف زد، اما یکی از همین ضربات، برای گرفتن 3 امتیاز کافی بود. مهدی عبدی در نیمه دوم، روی یک ضد حمله توانست با استفاده از توپی که مدافعان برگردانده بودند، تیر خلاص را به فولاد بزند. عبدی فصل پیش هم مقابل فولاد در آزادی، پیروز به گلزنی شد، اما عملکرد نه چندان خوب او در سایر مسابقات نیم فصل اول، اجازه نداد نیم فصل دوم مهاجم اول سرخپوشان باقی بماند. این بار اما، او قصد ندارد فرصتی که با مصدومیت آل کثیر نصیبش شده را از دست بدهد و در دو بازی آخر تیمش، عملکردی درخشان داشته است.

پرسپولیس پس از مصدومیت آل کثیر، سه بازی با فجرسپاسی، ذوب آهن و فولاد انجام داده و در هر سه مسابقه توانسته به پیروزی برسد. عبدی، تک مهاجم کلاسیک پرسپولیس در هر سه مسابقه بوده است. 3 بازی و 3 گل، آمار خوبی برای عبدی در این مدت محسوب می گردد و او اجازه نداده جای خالی در خط حمله سرخپوشان احساس گردد. عبدی مقابل فجرسپاسی، پیروز به گلزنی نشد، اما در پیروزی 3 بر صفر مقابل ذوب آهن، 2 گل از 3 گل تیمش را زد. در بازی این هفته با فولاد هم، عبدی زننده تک گل پرسپولیس بود. این عملکرد، می تواند اهداف پرسپولیس در جابجایی را تغییر دهد. با توجه به مصدومیت آل کثیر و عملکرد نه چندان خوب حامد پاکدل، آن ها مجبورند یک مهاجم تازه به خدمت بگیرند. فرم خوب عبدی، دست پرسپولیس را باز می گذارد که با فشار و نگرانی کمتری، در بازار زمستانی دنبال گزینه ای تازه بگردد.

عبدی در لیگ بیستم هم، فرصتی مشابه به دست آورد. نیم فصل اول علی علیپور از پرسپولیس جدا شده بود و عیسی آل کثیر، بخاطر شادی گلش دوران محرومیت را پشت سر می گذاشت. عبدی در این مدت، عملکرد خوبی نداشت و فقط دو گل برای پرسپولیس زد. همین موضوع هم باعث شد آن ها نیم فصل دوم علاوه بر آل کثیر تازه برگشته، شهریار مغانلو را هم به تیم شان اضافه نمایند. عبدی در دوران حضور همزمان آل کثیر و مغانلو، از هر دوی آن ها بهتر گل زد. با این حال این فصل هم یحیی گل محمدی، فرصت بازی بیشتری در اختیار عیسی آل کثیر قرار داد و عبدی به گزینه دوم پرسپولیس تبدیل شد. او این فصل یک بار دیگر، به تنها گزینه پرسپولیس در خط حمله تبدیل شده و نمی خواهد دوباره، فرصت سوزی کند. عملکرد عبدی در 3 هفته اخیر، نشان می دهد خرید آینده پرسپولیس در خط حمله، کار سختی برای رقابت با شماره 16 این تیم دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 12 اسفند 1400 بروزرسانی: 12 اسفند 1400 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1916

به "پیغام عبدی به خرید آینده پرسپولیس؛ من نفر اول هستم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام عبدی به خرید آینده پرسپولیس؛ من نفر اول هستم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید