استقبال کم مردم از استخرها پس از بازگشایی

به گزارش مجله فوتبال دوستان، رییس فدراسیون نجات غریق و غواصی از استقبال کم مردم از استخرها پس از بازگشایی اطلاع داد و گفت: از زمان بازگشایی استخرها تا امروز استقبال خوبی از سوی مردم مشاهده نشده است.

استقبال کم مردم از استخرها پس از بازگشایی

ایلخان نوری در گفت وگو با مجله فوتبال دوستان، اظهار کرد: از زمانی که ستاد مقابله با کرونا وزارت ورزش و جوانان اجازه بازگشایی استخرهای سرپوشیده و روباز را با رعایت پروتکل های بهداشتی صادر نموده، شاهد استقبال خوبی از سوی مراجعه نمایندگان نبودیم و مردم به خاطر وحشت از ابتلا به ویروس کرونا سعی می نمایند کمتر از استخر استفاده نمایند.

وی گفت: اگر این فرایند به همین شکل تداوم داشته باشد بدون شک استخردارها متزلزل می شوند و تعداد منجیان غریق حاضر در استخرها کاهش پیدا می نماید و این شرایط خوبی را برای ادامه فعالیت استخرها به دنبال نخواهد داشت.

رییس فدراسیون نجات غریق و غواصی توضیح داد: در حال حاضر هزینه نگهداری آب، پرداخت حقوق کارمندان، منجیان غریق و... با شرایط کنونی به صرفه نیست و استخردارها به دلیل بالا بودن میزان هزینه ها نسبت به درآمدهایشان ترجیح می دهند که استخرهای خود را تعطیل نمایند.

نوری توضیح داد: استادیوم شهید شیرودی در حال حاضر 3 استخر قهرمانی و روباز دارد که از زمان بازگشایی تا امروز طی گزارش های دریافت شده استقبال بسیار ضعیف بوده است. به هر صورت استخردارها با شرایط کنونی نگران درآمدزایی خود هستند و اگر شرایط با همین فرایند ادامه داشته باشد، چاره ای جز تعطیلی استخر نخواهند داشت.

وی در انتها اعلام نمود: نگرانی و دغدغه ما در شرایط کنونی عدم درآمدزایی منجیان غریق است. بسیاری از منجیان شغل اصلی آنها نجات غریق است و از این طریق امرار معاش می نمایند، در صورت پایین بودن استقبال استخردارها نیز توان پرداخت حقوق منجیان غریق را نخواهند داشت و این به ضرر آنها خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1047

به "استقبال کم مردم از استخرها پس از بازگشایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال کم مردم از استخرها پس از بازگشایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید