اولین صحبت های سعید صادقی پس از پیوستن به پرسپولیس

به گزارش مجله فوتبال دوستان، بازیکن تازه تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به آرزوی خود رسیدم و با تیم بزرگ پرسپولیس قرارداد بستم.

اولین صحبت های سعید صادقی پس از پیوستن به پرسپولیس

سعید صادقی پس از عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس گفت: امروز خاتمه قرارداد من با پرسپولیس نهایی شد و خیلی از این موضوع خوشحالم. خدا را شکر می کنم امروز به آرزوی خود رسیدم و توانستم با تیم بزرگ پرسپولیس قرارداد ببندم.

وی درباره اینکه آیا قراردادش با پرسپولیس یک ساله است، گفت: خیر. دو فصل است.

بازیکن پرسپولیس درخصوص کار کردن مجدد زیر نظر یحیی گل محمدی، شرح داد: در جریان هستید که تقریبا چهار سال شاگرد گل محمدی بودم و شناخت کامل از او داشتم. با این شناخت کامل پرسپولیس را انتخاب کردم. علاقه شدیدی هم به این تیم داشتم که الان اینجا هستم.

صادقی درباره شماره پیراهن خود در پرسپولیس، گفت: شماره پیراهن را گل محمدی انتخاب می نماید و فعلا شماره پیراهن را انتخاب نکرده ام.

وی درمورد اینکه شنیده شده قرارداد سال دومش مشروط است و در صورت داشتن پیشنهاد اروپایی می تواند از پرسپولیس برود، پاسخ داد: خیر چنین چیزی صحت ندارد.

هافبک نو پرسپولیس درباره مسائل مطرح شده نسبت به مذاکراتش با استقلال، مطرح نمود: اصلا چنین چیزی نبود. قرار شد بعد از بازی های لیگ با پرسپولیس قرارداد ببندم، اما خوشبختانه به تیم ملی دعوت شدم و نتوانستم در آن موقع به باشگاه بیایم. در ادامه هم پدر بزرگ من فوت شد و اتفاق بدی برای من رخ داد، ولی از قبل تصمیم گرفته بودم با پرسپولیس قرارداد ببندم.

صادقی درباره جاه طلبی هایش در این باشگاه و رقابت با سایر هافبک های پرسپولیس، گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و رقیبان بزرگ تری دارد، اما تمام کوشش خود را می کنم تا جایگاهم را به دست آورم.

منبع: فرارو
انتشار: 31 تیر 1401 بروزرسانی: 31 تیر 1401 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 2037

به "اولین صحبت های سعید صادقی پس از پیوستن به پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین صحبت های سعید صادقی پس از پیوستن به پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید