واکنش پرسپولیس به مذاکره با مغانلو و قرض دریافت پول برای بودیمیر

به گزارش مجله فوتبال دوستان، به گزارش خبرنگاران، ابراهیم شکوری امروز سه شنبه در مراسم رونمایی از تندیس 6 قهرمان ورزشی حضور داشت و در انتها مراسم به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.

واکنش پرسپولیس به مذاکره با مغانلو و قرض دریافت پول برای بودیمیر

شکوری درباره آخرین شرایط جابجایی باشگاه پرسپولیس، گفت: یحیی گل محمدی بر اساس نیاز تیم، لیستی را برای خرید بازیکنان در اختیارمان قرار داده است. به همین دلیل مهدی ترابی را جذب کردیم. امیدوارم بتوانیم خریدهای بعدی را انجام بدهیم.

معاون باشگاه پرسپولیس درباره خبر مذاکره با شهریار مغانلو و احتمال جذب این بازیکن تاکید کرد: درباره نفر خاصی صحبت نمی کنیم. سیاست ما همان سیاست ترابی است. در آرامش حرکت می کنیم و وقتی قطعی شود، اطلاع رسانی می کنیم.

شکوری در پاسخ به سئوالی مبنی بر برگزاری جلسه بین سیدجلال حسینی و مجید صدری رئیس هیات مدیره پرسپولیس، شرح داد: جلسه بین رئیس هیات مدیره و سیدجلال حسینی بوده است. اینکه چه موضوعی در جلسه مطرح شده است را خیلی نمی دانم. بهتر است از دوستان سئوال شود. ضمن اینکه پرداختن به این موضوع خیلی جالب نیست!

سخنگوی پرسپولیس درباره پرداخت بدهی ماریو بودیمیر شرح داد: خدا را شکر توانستیم مبلغ مورد نظر بودیمیر را در کمال آرامش به حسابش واریز کنیم ولی مسائل و مسائل بانکی وجود دارد. تا الان 315 هزار یورو را پرداخت قطعی داشته ایم. وکیل بودیمیر و فیفا تایید پرداخت را داده اند. مابقی مبلغ هم در روزهای آینده به حساب بودیمیر می نشیند و از این پرونده بزرگ و سنگین با کمک اعضای باشگاه و هواداران عبور می کنیم. باید از خانواده بزرگ پرسپولیس تشکر کنیم که در این شرایط حساس شرایط را درک کردند.

شکوری درباره شرایط نامناسب مالی باشگاه پرسپولیس و اینکه گفته می شود پرسپولیس برای پرداخت طلب بودیمیر پول قرض گرفته است، گفت: خواهش می کنم مستند صحبت کنید. اولین بار است که این موضوع را از شما می شنوم. اولویت هواداران این بود که پرونده بزرگ بودیمیر را حل کنیم. این دغدغه هواداران بود. این پول مبلغ زیادی بود و تامین آن از هر طریق کار سختی بود. امیدوارم راه های درآمدزایی جدیدی را پیدا کنیم تا پرسپولیس هم از این مشکل خلاص شود.

وی سپس با اشاره به شرایط دیگر باشگاه های حاضر در لیگ اظهار کرد: پرسپولیس و استقلال ردیف بودجه ندارند. اینکه سایر باشگاه ها چطور امرار معاش می کنند برایمان جای سئوال است. پرسپولیس که در چهار سال گذشته چهار بار قهرمان لیگ برتر ایران شده و دو دوره به فینال آسیا رسیده است با این مسائل روبرو است. تعجب می کنیم سایر تیم ها چطور امرار معاش می کنند. اگر قرار نیست بودجه دولتی هزینه شود، این باید برای همه تیم ها باشد. اگر قرار است بودجه ای هم هزینه شود، پرسپولیس با این همه هوادار باید در اولویت باشد. بحث پرسپولیس فقط ورزشی نیست و باید نگاه بخصوصی به آن داشت. تیم ما دارد با آرامش جلو می رود و جایگاهمان خوب است.

آقای صدری خبرهای باشگاه را طوری در صفحه شخصی خود منتشر می کند که انگار کارها را او در پرسپولیس انجام می دهد. نظرتان در این خصوص چیست؟ سخنگوی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سئوال شرح داد: همه اعضای باشگاه با هم هماهنگ هستند. داریم تلاش می کنیم پرسپولیس را در اوج نگه د اریم. راجع به فرد در باشگاه صحبت نمی کنیم.

خبرنگاری خطاب به شکوری گفت صحبتش درباره تامین پول بودیمیر مستند است چون کارگزار اعلام کرده تا فروردین 1400 پولی به باشگاه نمی دهد؛ با این حساب پرسپولیس ناچار به قرض دریافت پول بوده است. سخنگوی پرسپولیس در واکنش گفت: در حال حاضر با این شرایط، اولویت برای هواداران این است که پرونده بودیمیر انجام شود. در روزهای آینده که از این پرونده ها عبور کردیم درباره نحوه تامین مبالغ صحبت می کنیم.

معاون باشگاه پرسپولیس در پایان درباره درخواست پرسپولیس برای میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: با تجربه خوبی که پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان 2018 داشت، درخواستمان را ارسال کردیم. شرایط میزبانی را از نظر فنی و ساختاری داریم. اینکه میزبانی را بدهند به کنفدراسیون آسیا بستگی دارد. از بُعد سخت افزار و نیروهای داوطلب می توانیم مسابقات را برگزار کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1429

به "واکنش پرسپولیس به مذاکره با مغانلو و قرض دریافت پول برای بودیمیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش پرسپولیس به مذاکره با مغانلو و قرض دریافت پول برای بودیمیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید