بجای پرداخت طلبم، مرا متهم به توهین به نظام کردند! ، شکوری فقط تخریب بلد است نه ساختن

به گزارش مجله فوتبال دوستان، دروازه بان کروات پرسپولیس که قصد جدایی از این باشگاه را دارد با انتقاد شدید از رفتارهای معاون اجرایی سرخ ها نام کرد که علت جدایی اش رفتارهای همین فرد بوده است.

بجای پرداخت طلبم، مرا متهم به توهین به نظام کردند! ، شکوری فقط تخریب بلد است نه ساختن

به گزارش خبرنگاران، بوژیدار رادوشوویچ در مصاحبه با ایسنا درباره آخرین شرایط اختلافش با پرسپولیس توضیح داد. او بعلاوه درباره اینکه گفته می گردد میخواهد به سپاهان بیپوندد، اظهار کرد: اینکه می خواهم به سپاهان بپیوندم درست نیست و هیچ وقت به سپاهان نمی روم. من هیچ ارتباطی با سپاهانی ها نداشته ام. این شایعه ای است که ابراهیم شکوری به افرادی گفته است.

مثل سایر بازیکنان به من پرداختی نداشتند

وی دربار دلایل ایجاد مسائل با باشگاه پرسپولیس هم گفت: در سپتامبر (آبان) سال قبل که ما به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده بودیم، پولی از قراردادم را به من نداده بودند. در آن موقع نامه ای با امضای آقای سمیعی به من دادند که تا ماه دسامبر (اواسط دی) بخشی از مطالباتم و تا ماه مارچ (اواسط اسفند) بخش دوم مطالباتم را می پردازند اما آنها به این نامه احترام نگذاشتند و پول ندادند. بارها و بارها به باشگاه رفتم و با آقای شکوری درباره جزئیات این موضوع و اینکه چرا سر موقع پرداخت ننموده بودند صحبت کردم اما هر بار که به باشگاه می رفتم او در پی بهانه ای بود که به من پول ندهند. در آخر هم گفتند تو باید مثل بقیه بازیکنان دریافتی داشته باشی و با وجود اینکه من این موضوع را هم قبول می کردم، مثل سایر بازیکنان به من پرداخت نمی کردند.

به جای پرداخت مطالباتم، من را متهم به توهین به نظام کردند

وی اضافه کرد: بعد اینکه مطالبات من پرداخت نشد، به آنها یک اخطار کتبی دادم که شما مطالبات من را پرداخت نکردید. بعد از اینکه وکیل من نامه های اخطار را برای باشگاه ارسال کرد، باشگاه به جای پرداخت مطالبات من، نامه ای به من دادند که در آن من را متهم کردند که به نظام جمهوری اسلامی توهین نموده ام که این اتهامات به هیچ نام درست نیست و اصلا آنها را قبول ندارم.

5 سال با کسی مشکل نداشتم اما علیه من داستان سرایی کردند

رادوشوویچ با بیان اینکه 5 سال در پرسپولیس بوده، گفت: در این سال ها هیچ وقت مسئله ای با هیچکس نداشتم و با احترام با همه تیم ها مثل استقلال و سپاهان برخورد کردم. در زندگی من هیچ موضوعی را پیدا نمی کنید که علیه دولتی صحبت نموده باشم و همواره مردم ایران را دوست داشتم. بعد از این موضوع فرودگاه و انتشار یک استوری را مطرح کردند که آن هم به خاطر صف و شلوغی که در فرودگاه بود و نگران فرزندم بودم آن استوری را منتشر کردم. البته در فرودگاه چهار برابر افراد معمولی از من پول خواستند تا تست کرونا بگیرند. هیچ چیزی علیه نظام یا دولت ایران ننوشتم و فقط نسبت به صف طولانی موجود در فرودگاه اعتراض کردم. پرسپولیس بعد از اخطارهای من برای پرداخت پول، آغاز به داستان سرایی علیه من کرد و گفتند در اینستاگرام تبلیغات می کنی! مگر سایر بازیکنان فوتبال ایران در صفحه خود تبلیغات منتشر نمی نمایند؟

در سفارت هند، شکوری با خنده به من می گفت به تو ویزا نمی دهند

او بعلاوه درباره موضوع سفارت هند که در نامه تهدید باشگاه ذکر شده بود گفت: وقتی که برای دریافت ویزای هند، به سفارت این کشور رفتیم، همه بازیکنان در 5 دقیقه ویزای خود را گرفتند اما شکوری آمد با لبخند به من نگاه کرد و گفت به تو ویزا نمی دهند. این در حالی است که من به نام یک کروات مسئله ای برای سفر به هیچ کشوری نداشته ام. من مطمئن بودم که او (شکوری) شاد است که برای من مشکل ایجاد شده است. قرار بود در هند بازی های ابتدایی را حامد لک بازی کند و بعد من هم بازی کنم اما وقتی برای من مشکل ایجاد شد، شکوری با خنده به من می گفت: حالا برو بازی کن. بعد از سفر هند و وقتی بازگشتیم، من نامه های اخطار خود را برای دریافت مطالباتم به باشگاه دادم و در آخر، وقتی نامه تهدید به من دادند، تصمیم گرفتم قراردادم را فسخ کنم.

او درباره اینکه گفته می گردد برای بازگشت، درخواست تمدید قرارداد داده بود هم گفت: درباره این موضوع باید بگویم بحث تمدید قرارداد، خواست باشگاه بود و به من گفته بودند می خواهیم قرارداد را تمدید کنیم و به کسی هم چیزی نگو. البته گفته بودند اگر نمی خواهی تمدید کنی و می خواهی بروی، بیا چند بازی انتهای را حاضر باش و بعد از آن قرارداد را فسخ کن. خدا می داند چه کسی با صداقت صحبت می نماید و چه کسی دروغ می گوید. قضاوت با طرفداران است.

مشکلم پول نیست وگرنه بارها فسخ نموده بودم

او در پاسخ به این سوال که با توجه به پرداخت نشدن مطالباتش آیا از نظر قانونی پیش از این هم می توانست قراردادش را فسخ کند، گفت: در این 5 سال بارها و بارها می توانستم قراردادم را فسخ کنم اما این کار را نکردم و تنها باری که در پی فسخ رفتم این بار بود که آن هم به خاطر رفتار مدیران باشگاه این کار را کردم. مشکل من اصلا پول نیست چون اگر پول بود، در این 5 سال ها بارها قراردادم را فسخ می کردم.

گفتند فسخ کنی، می دانیم چطور به رسانه ها بگوییم که ما را مقصر جلوه ندهند

رادوشوویچ توضیح داد: مدیران باشگاه می گویند من به میزان سایر بازیکنان پول گرفتم اما اینگونه نبود و من به میزان سایر بازیکنان پول نگرفته ام. وقتی وکیل من به باشگاه نامه نوشت که می خواهیم قرارداد را فسخ کنیم، شکوری گفته بود بروید، فسخ کنید چون ما خوب می دانیم چطور به رسانه ها بگوییم رادوشوویچ رفت که ما را مقصر جلوه ندهند.

به شکوری گفتم سابقه من از تو در پرسپولیس بیشتر است

او درباره درگیری لفظی اش با ابراهیم شکوری هم گفت: به شکوری گفتم اینجا پرسپولیس است و سایپا نیست. اگر می خواهید درباره سابقه حضور در تیم صحبت کنید، من بیشتر از شما (شکوری) در پرسپولیس بوده ام و سابقه دارم اما شکوری به من گفت:به تو نشان می دهم من که هستم. در 5 سال گذشته مدیران زیادی آمدند و رفتند و همواره میان من و آنها احترام دو طرفه در جریان بود اما تنها کسی که با او مشکل داشتم و نتوانستم با او کار کنم، ابراهیم شکوری بود. من نمی توانم ساکت باشم وقتی بی احترامی و مدل صحبت شکوری را می بینم. آنها (مدیران باشگاه) به من گفتند: برگرد چون ما یک ماه دیگر می رویم و نمی خواهیم از خود خاطرات بد در باشگاه به جا بگذاریم. آنها به خاطر این موضوع است که به من اصرار می نمایند برگردم.

دروازه بان کروات پرسپولیس بعلاوه گفت: 5 سال از عمرم را در این باشگاه گذرندام و همه می دانند چقدر پرسپولیس و طرفدارانش را دوست دارم. این باشگاه خانه من است اما نمی توانم اجازه بدهم کسی با حرف هایش زندگی را برای من جهنم کند.

او درباره مطالبات خود از پرسپولیس هم گفت: از فصل گذشته طلب دارم و به من گفتند اگر 10 درصد تخفیف بدهی، مطالبات فصل گذشته ات را می دهیم. من قبول کردم که 10 درصد تخفیف بدهم اما وقتی موعد پرداخت رسید، گفتند باید 30 درصد تخفیف بدهی. آنها تنها زمان هایی به من پرداختی داشتند که از سوی وکیلم برایشان نامه اخطار آمده بود. همواره کمتر از سایر بازیکن پول گرفتم و همواره هم پول با تاخیر پرداخت می شد.

مگر به خواست خودم به پرسپولیس آمدم که می گویند گران ترین بازیکن هستم؟

وی درباره اینکه ابراهیم شکوری گفته است، رادوشوویچ گران ترین بازیکن پرسپولیس است، گفت: مگر زمانی که من به پرسپولیس آمدم، به درخواست خودم بود؟ باشگاه عملکرد من را دیده بود و خواستند که بیایم و آمدم و قرارداد بستم. من هم دوست داشتم فوتبالم را در پرسپولیس به انتها ببرم اما رفتارها و صحبت های او (شکوری) کار را به اینجا رساند.

سمیعی گفته بود با سید جلال صحبت می کنم اما با رادوشوویچ نه

رادوشوویچ بعلاوه گفت: در 8 ماه اخیر که مدیران تازه آمده اند، یک بار هم جعفر سمیعی را ندیده ام اما الان که این اتفاقات اتفاق افتاده، با من و وکیلم صحبت می نماید. همواره درِ اتاق سمیعی به روی من بسته بود. او به من پیغام داد که فقط با احمد نوراللهی و سید جلال حسینی صحبت می نماید اما با من که خارجی هستم، صحبت نمی نماید. آقای سمیعی من اینجا خارجی هستم و کشور اول من ایران نیست اما شاید من مسئله ای داشته باشم که بهتر باشد حرف من را بشنوید. کی خواستید حرف های من را بشنوید؟ وقتی اینگونه است احساس یک بازیکن بی مصرف بودن به من دست می دهد. برانکو، کالدرون و یحیی گل محمدی همواره من را شاد می کردند اما الان حالتی را به وجود آوردند که دیگر آن احساس شادی وجود ندارد. الان عظیم ترین شادی من این است که حامد لک و سید جلال حسینی با من تماس می گیرند و می گویند که برگرد. این یعنی من با همه بازیکنان تیم ارتباط بسیار خوبی داشتم. حرف های من کاملا تعیین است اما آن کسی که از طرف باشگاه مصاحبه می نماید، همه می دانند برای چه دائم مصاحبه می نماید. من مثل کاکتوسی در ایران بودم که اگر کمی آب به این کاکتوس می دادند، زنده می ماند اما همان کمی آب را هم ندادند.

شکوری فقط تخریب بلد است نه ساختن

وی ادامه داد: آقای شکوری که سابقه حضور در فدراسیون فوتبال را دارد، فقط تخریب کردن بلد است و چیزی از ساختن یاد نگرفته است. او اگر دوست دارد من برگردم، چرا دوباره علیه من مصاحبه می نماید؟ نامه می نویسند که برگرد اما دوباره شکوری در تلویزیون علیه من مصاحبه می نماید.

فسخ قرارداد، تنها راهی است که می توانم از کارهای شکوری فرار کنم

او در پاسخ به این سوال که در یک ماه قبل چرا تصمیمی قاطعی برای فسخ قرارداد اتخاد ننموده یا منتظر چه چیزی در باشگاه بود که برگردد، گفت: شما فکر می کنید جدا شدن از باشگاهی که 5 سال در آن حضور داشتم، آسان است؟ به هر حال جدایی برای من سخت است اما وکیل من کارهای فسخ قرارداد را انجام می دهد. این تنها راهی است که من می توانم از کارهایی که ابراهیم شکوری نموده، فرار کنم. بارها از باشگاه خواهش کردم شکوری درباره من صحبت نکند اما باز هم او درباره من صحبت می نماید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1670

به "بجای پرداخت طلبم، مرا متهم به توهین به نظام کردند! ، شکوری فقط تخریب بلد است نه ساختن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بجای پرداخت طلبم، مرا متهم به توهین به نظام کردند! ، شکوری فقط تخریب بلد است نه ساختن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید