تور آلمان ارزان: جوانان بستری دراوژانس های آلمان بیشتر از سالمندان شده اند

به گزارش مجله فوتبال دوستان، انستیتو رابرت کخ آلمان از افزایش بستری شدن بیماران کرونایی و بخصوص جوانان در بخش های مراقبت های ویژه این کشور اطلاع داد.

تور آلمان ارزان: جوانان بستری دراوژانس های آلمان بیشتر از سالمندان شده اند

با تور آلمان ارزان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از روزنامه فرانکفورتر آلگماینه سایتونگ، انستیتو رابرت کخ آلمان بیان کرد که نرخ واکسسیناسیون ناکافی در بین جوانان حالا تاثیرات خود را در بخش های مراقبت های ویژه هم نشان می دهد.

بر اساس گزارش هفتگی که روز گذشته انستیتو رابرت کخ آلمان منتشر نموده است از اواسط آگوست تا اوایل سپتامبر افراد بستری شده در بخش های مراقبت های ویژه بیشتر در سنین بین 18 تا 59 سال بوده اند تا در سنین بالای 60 سال. این مسئله می تواند به دلیل نرخ ناکافی واکسیناسیون در بین جوانان باشد.

بر اساس گزارش انستیتو رابرت کخ آلمان تعداد بیماران کرونایی در بخش های مراقبت های ویژه آلمان دوباره افزایش پیدا نموده است. با حدود 1400 بستری در این بخش ها آمار بیماران کرونایی بستری شده در اورژانس ها نسبت به هفته پیش 22 درصد افزایش داشته است. بیماران بستری شده در بخش های مراقبت های ویژه در آلمان در دوران کریسمس و با 5760 نفر به نقطه اوج خود رسیده بود.

انستیتو رابرت کخ آلمان بار دیگر از شهفرایندان خواست هم برای حمایت از خود و هم به منظور حمایت از دیگران خود را علیه کرونا واکسینه نمایند. این انستیتو بعلاوه بر لزوم واکسینه کردن بچه ها زیر 12 سال تاکید نمود.

نرخ مبتلایان روزانه به کرونا در ازای هر 100 هزار نفر در یک هفته گذشته هم بار دیگردر آلمان افزایش پیدا نموده و به 83.8 رسیده است. نهادهای بهداشتی در آلمان صبح آدینه از ابتلای 12969 مورد تازه ابتلا به کرونا در عرض 24 ساعت خبر دادند که فرایند افزایشی داشته است.

بر این اساس بعلاوه در سراسر آلمان در عرض 24 ساعت 55 نفر دیگر در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده حدود یک چهارم بچه ها در سنین 12 تا 17 سال تا به حال کاملا علیه کرونا واکسینه شده اند و به این ترتیب حداقل حدود 35.9 درصد بچه ها در این گروه سنی واکسن کرونا را دریافت نموده اند. 61.9 درصد کل ساکنان این کشور هم کاملا علیه کرونا واکسینه شده اند. 66.3 درصد هم حداقل یک دوز واکسن کرونا را دریافت نموده اند.

تا به حال حدود 31 هزار نفر در آلمان با وجود واکسیناسیون کامل به کرونا مبتلا شده اند. بر اساس اطلاعات انستیتو رابرت کخ آلمان از اول فوریه 30880 فرد کاملا واکسینه شده در آلمان به کرونا مبتلا شدند. با این همه انستیتو رابرت کخ آلمان تاثیر واکسن را بالا ارزیابی نموده است.

بر اساس تازهترین آمارها تا به حال در آلمان 4058940 نفر به کرونا مبتلا شده و 93040 نفر هم در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1728

به "تور آلمان ارزان: جوانان بستری دراوژانس های آلمان بیشتر از سالمندان شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور آلمان ارزان: جوانان بستری دراوژانس های آلمان بیشتر از سالمندان شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید