حضور نیروی دریایی ایران در منطقه بسیار حرفه ای و محبت آمیز است

به گزارش مجله فوتبال دوستان، فرمانده نیروی دریایی ارتش پاکستان با تأکید بر همکاری خوب نیروی دریایی پاکستان و ایران، گفت: حضور نیروی دریایی ایران در منطقه بسیار حرفه ای است.

حضور نیروی دریایی ایران در منطقه بسیار حرفه ای و محبت آمیز است

به گزارش خبرنگاران، آدمیرال محمد امجد خان نیازی فرمانده نیروی دریایی ارتش پاکستان صبح امروز یکشنبه در رأس هیأتی از منطقه چهارم نیروی دریایی ارتش بازدید کرد.

امیر دریادار دوم عبدالوهاب طاهری فرمانده منطقه چهارم ناوگان شمال از فرمانده نیروی دریایی ارتش پاکستان و هیأت همراه در بدو ورود به منطقه چهارم ناوگان شمال استقبال کردند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش پاکستان از کاخ موزه، ناوتیپ و صنایع کشتی سازی شهید تمجیدی بازدید به عمل آورد.

در این بازدید امیر طاهری فرمانده ناوگان شمال و منطقه چهارم نیروی دریایی ارتش ضمن خیر مقدم به فرمانده نیروی دریایی ارتش پاکستان گفت: ما با کشور دوست و برادر پاکستان مشترکات زیادی داریم که باعث ایجاد توسعه تعاملات بیشتری بین دو کشور می شود.

وی با بیان اینکه امنیت پایدار با تعامل با کشور های همسایه از جمله پاکستان در منطقه برقرار خواهد بود، افزود: انتظار داریم تعاملات بین دو کشور بیشتر شود و از حضور شما در منطقه چهارم ناوگان شمال خرسندیم.

آدمیرال محمد امجد خان نیازی، فرمانده نیروی دریایی ارتش پاکستان هم در این دیدار ضمن تشکر از استقبال گرم ایرانی ها از هیأت پاکستانی گفت: ایران و پاکستان دو کشور همسایه، دوست و برادر هستند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش پاکستان افزود: ما مشترکات زیادی با کشور دوست و برادر، ایران داریم که می تواند زمینه همکاری بیشتر ما را فراهم کند.

آدمیرال نیازی با تأکید بر اینکه همکاری خوبی بین نیروی دریایی پاکستان و ایران وجود دارد، اعلام کرد: همواره معتقدم صلح در منطقه باید از طریق کشور های منطقه صورت گیرد.

وی افزود: از نیروی دریایی ایران به خاطر شرکت در رزمایش اَمَن تشکر می کنم و حضور نیروی دریایی ایران در منطقه بسیار حرفه ای و محبت آمیز است.

منبع: خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 شهریور 1400 بروزرسانی: 2 شهریور 1400 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1707

به "حضور نیروی دریایی ایران در منطقه بسیار حرفه ای و محبت آمیز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور نیروی دریایی ایران در منطقه بسیار حرفه ای و محبت آمیز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید