راهنمای رزرو هتل ساعتی و انتخاب بهداشتی ترین هتل ها در اسنپ تریپ

به گزارش مجله فوتبال دوستان، سفر همیشه تداعی کننده تفریح و گردش است. زمانی که دل افراد از روزمرگی می گیرد و یا پس از کار زیاد، امتحان های درسی و تحمل شرایط سخت نوبت به آسایش می رسد، سفر همیشه جز گزینه های اصلی برای تجدید روحیه است. با این حال سفر همیشه تفریحی نیست و گاهی این درس، کار و درمان است که سبب می گردد مسافران به سمت مقاصد گوناگون رهسپار شوند. فارغ از اهداف سفر و شیوه های مختلف حرکت به سمت مقصد، انتخاب محلی امن و راحت برای اسکان جز عناصر جدانشدنی از برنامه ریزی برای سفر است. اما با توجه به شرایط مختلف چگونه باید محل مناسبی را برای استقرار در مقصد انتخاب کرد؟

راهنمای رزرو هتل ساعتی و انتخاب بهداشتی ترین هتل ها در اسنپ تریپ

رزرو ساعتی هتل ها

تصور کنید برای انجام سفر خاصی مجبور به انجام دو پرواز برای رسیدن به مقصد هستید اما در فاصله دو پرواز مجبورید ساعاتی را در یک شهر که مقصد شما نیست سپری کنید. همچنین شرایطی را فرض کنید که در یک سفر کاری یک روزه مجبورید ساعاتی را برای اتمام کار خود صبر کنید در حالی که خسته و احتیاجمند استراحت هستید. در این شرایط آیا مقرون به صرفه است که برای چند ساعت استراحت اقدام به رزرو هتل کنید؟

پاسخ این سوال هم مثبت و هم منفی است. زیرا مقرون به صرفه نیست که برای چند ساعت استراحت یک اتاق هتل را برای یک روز کامل رزرو کنید. اما اگر از امکان رزرو ساعتی اتاق در هتل ها با خبر باشید می توانید یک اتاق را در چنین شرایطی برای استراحت خود ارزان تر و تنها برای چند ساعت رزرو کنید. هر چند تمام هتل ها از این امکان برخوردار نیستند ولی با مراجعه به سایت اسنپ تریپ می توانید هتل هایی را که به صورت ساعتی اتاق در اختیار مسافران قرار می دهند پیدا کنید. برای این منظور کافیست پس از ورود به سایت اسنپ تریپ در صفحه هتل به دنبال عبارت اقامت چند ساعته باشید. برای نمونه برای رزرو هتل های بوشهر به صورت ساعتی ضروری است وارد سایت یا اپلیکیشن اسنپ تریپ شوید و در صورت مشاهده عبارت اقامت چند ساعته در صفحه هتل های این شهر اقدام به رزرو آن هتل کنید.

انتخاب هتل در شرایط شیوع کرونا

سفرهای کاری، درمانی و تحصیلی مواردی هستند که حتی در شرایط شیوع کرونا امکان اجتناب از آن ها وجود ندارد. در این شرایط برای حفظ سلامتی در برابر ابتلا به کرونا ضروری است بر رعایت پروتکل های پیشگیری از شیوع کرونا در هتل ها حساسیت داشته باشید. اما باز هم سوال پیش می آید که از کجا می توان بهداشتی ترین هتل ها را برای سفرهای ضروری دوران کرونا انتخاب کرد. اسنپ تریپ برای این سوال دو جواب و یا بهتر است گفته گردد دو خدمت ارائه نموده است.

· لیست بهداشتی ترین هتل ها از نظر کاربران

با وجود اینکه اسنپ تریپ در طول 5 سال فعالیت خود همیشه رعایت اصول بهداشتی و ارائه خدمات با کیفیت را جز اولویت های اصلی خود برای همکاری با هتل ها در نظر داشته است، اما با توجه به حساسیت مضاعف رعایت اصول بهداشتی در شرایط شیوع کرونا این پلتفرم گردشگری براساس نظرات و تجربیات کاربران خود لیستی از بهداشتی ترین هتل ها را در اختیار مسافران قرار داده است. فرض کنید برای یک سفر کاری احتیاج به اقامت در کاشان دارید. در این شرایط برای رزرو هتل های کاشان می توانید هتل مورد نظر خود در این شهر را از لیست بهداشتی ترین هتل ها از نظر کاربران اسنپ تریپ رزرو کنید.

· امتیاز رعایت پروتکل های پیشگیری از شیوع کرونا

اقدام دیگر اسنپ تریپ برای تسهیل هتل مناسب برای اقامت در سفرهای ضروری دوران کرونا اضافه کردن امتیاز رعایت پروتکل های پیشگیری از شیوع کرونا با امتیازات هتل ها است. بر این اساس کاربران پس از اقامت در یک هتل می توانند به میزان رعایت این پروتکل ها در هتل مورد نظر امتیاز دهند. بدیهی است که این امتیازها کار مسافران دیگر برای انتخاب هتل را آسان می نماید. برای نمونه اگر قصد رزرو هتل های اهواز را دارید می توانید با توجه به امتیاز هتل های مختلف اهواز در رعایت پروتکل های پیشگیری از شیوع کرونا در وب سایت یا اپلیکیشن اسنپ تریپ هتل مورد نظر خود را رزرو کنید.

منبع: همگردی
انتشار: 17 بهمن 1399 بروزرسانی: 17 بهمن 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1357

به "راهنمای رزرو هتل ساعتی و انتخاب بهداشتی ترین هتل ها در اسنپ تریپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای رزرو هتل ساعتی و انتخاب بهداشتی ترین هتل ها در اسنپ تریپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید