سکوت مرگبار در پرسپولیس، چرا ادعاهای رسول پناه آنالیز نمی گردد؟

به گزارش مجله فوتبال دوستان، مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس که این روزها ویدئوی جدیدش منتشر شده، ادعاهایی را مطرح نموده که احتیاج به آنالیز نهادهای نظارتی و مدیر فسادستیز این باشگاه دارد.

سکوت مرگبار در پرسپولیس، چرا ادعاهای رسول پناه آنالیز نمی گردد؟

به گزارش خبرنگاران، مهدی رسول پناه یکی از گمنام ترین اعضای هیات مدیره پرسپولیس بود که وقتی سمت سرپرستی باشگاه را عهده دار شد، حواشی ای برای باشگاه ایجاد کرد که حالا یکی از معروف ترین افراد فوتبالی ایران محسوب می گردد. او که در فصل نقل وانتقالات تحت فشار هواداری قرار داشت تا علاوه بر حفظ ستاره های تیم، بازیکنان مدنظر سرمربی را جذب کند، در اقدامی ناشیانه اختلافات خود و ارکان تیم را با ادبیاتی سخیف در بین طرفداران تعریف کرد تا پس از انتشار ویدئوهای آن، مجبور به استعفا از سرپرستی باشگاه گردد.

با یان حال رسول پناه سمت ریاست هیات مدیره پرسپولیس را برای خود حفظ کرد تا کماکان یک مدیر ورزشی باقی بماند اما ناکامی سرخ ها در دستیابی به جام لیگ قهرمانان آسیا و در ادامه جدایی غیر منتظره بشار رسن بعد از بازی فینال داغ دل گل محمدی را تازه کرد تا دوباره تیر نقدها خود را به سمت اعضای هیات مدیره مخصوصا رسول پناه نشانه بگیرد و بعداز تساوی در داربی شدیدترین حملات را به نثار رئیس هیات مدیره باشگاه کند. بعد از صحبت های گل محمدی هم جدیدترین نسخه ویدئو از رسول پناه منتشر شد تا همگان بدانند این دعوا سر دراز دارد.

درباره صحبت های مهدی رسول پناه ساعت ها باید صحبت کرد. او در مقام سرپرست باشگاه با عوامل تحت استخدام باشگاه دچار مشکل شده با ادبیاتی سخیف صحبت هایی را مطرح نموده که از نظر نوع ادبیات و البته مکان و شرایطی که صحبت ها را بیان می نماید قابل دفاع نیست و باید مورد آنالیز نهادهای نظارتی قرار گیرد اما سوال مهم اینجاست چرا محتوای ادعاهای رسول پناه مورد آنالیز قرار نمی گیرد؟

رسول پناه اتهاماتی را درباره نقش یک دلال در پرسپولیس و ارتباط او با یحیی گل محمدی مطرح می نماید که نیازمند رسیدگی دقیق و شفاف نهادهای نظارتی است. در این باره هم دو حالت بیشتر ندارد. یا ادعاهای سرپرست سابق باشگاه حقیقت دارد که در آن موقع باید منتظر برخورد با فساد در پرسپولیس باشیم و اگر ادعاها صحت ندارد، رسول پناه به عنوان کسی که اتهامات سنگینی را متوجه سرمربی تیم نموده، باید مورد پیگرد قانونی قرار گیرد.

اما در این میان نقش جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بسیار پررنگ است. او که در ابتدای حضورش مبارزه با فساد را یکی از اهداف خود بیان نمود، حالا با سکوت عجیب موضع منفعل در قبال حواشی ایجاد شده اتخاذ نموده و در عمل قدمی برای شفافیت و تنویر افکار عمومی برنداشته است.

در این بین قطعا یا فسادی اتفاق افتاده که مرد مدعی مبارزه با فساد (جعفر سمیعی) باید به آن ورود کند و یا اتهاماتی واهی اجرا شده که در این حالت هم حمایت از کادر فنی و تایید سلامت آنها باید رسمی و شفاف اعلام گردد.

اینکه سمیعی تصور می نماید هر موضوعی با سکوت حل می گردد شاید برای نهادهای دیگر باشد اما طرفداران میلیونی باشگاه پرسپولیس که بارها عنوان شده سرمایه و صاحبان اصلی باشگاه هستند، حق دارند به دور از پنهانکاری حقیقت را بدانند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1373

به "سکوت مرگبار در پرسپولیس، چرا ادعاهای رسول پناه آنالیز نمی گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سکوت مرگبار در پرسپولیس، چرا ادعاهای رسول پناه آنالیز نمی گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید