قیمت بسته بندی های مختلف روغن روی سامانه 124

به گزارش مجله فوتبال دوستان، خبرنگاران : معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان گفت: قیمت بسته بندی های مختلف روغن توسط سازمان حمایت محاسبه و در سامانه 124 بارگذاری می گردد.

قیمت بسته بندی های مختلف روغن روی سامانه 124

به گزارش مجله فوتبال دوستان به نقل از شاتا، سید داوود موسوی با اعلام این خبر گفت: تصویب حداکثر افزایش قیمت مصرف کننده انواع روغن در بسته بندی های مختلف در ستاد تنظیم بازار با توجه به افزایش قیمت روغن خام و سایر هزینه ها از جمله ملزومات بسته بندی و ورق و همچنین افزایش قیمت جهانی انواع روغن (مورد تأیید کمیته ارزی) بوده است.

معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اضافه کرد: ستاد تنظیم بازار حداکثر افزایش قیمت مصرف کننده انواع روغن در بسته بندی پت را 10 درصد و سایر انواع بسته بندی ها را 13 درصد گفت.

وی ادامه داد: بر این اساس، قیمت احجام و بسته بندی های مختلف روغن توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان محاسبه و در سامانه 124 بارگذاری می گردد.

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی و مالی سازمان حمایت توضیح داد: همچنین قیمت هر کیلوگرم روغن خام سویا و پالم در مبادی ورودی 55 هزار ریال و قیمت هر کیلوگرم روغن خام آفتاب و کلزا در مبادی ورودی نیز 60 هزار ریال معین شد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1276

به "قیمت بسته بندی های مختلف روغن روی سامانه 124" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت بسته بندی های مختلف روغن روی سامانه 124"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید