قیمت بسته بندی های مختلف روغن روی سامانه 124

به گزارش مجله فوتبال دوستان، خبرنگاران : معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان گفت: قیمت بسته بندی های مختلف روغن توسط سازمان حمایت محاسبه و در سامانه 124 بارگذاری می گردد.

قیمت بسته بندی های مختلف روغن روی سامانه 124

به گزارش خبرنگاران به نقل از شاتا، سید داوود موسوی با اعلام این خبر گفت: تصویب حداکثر افزایش قیمت مصرف کننده انواع روغن در بسته بندی های مختلف در ستاد تنظیم بازار با توجه به افزایش قیمت روغن خام و سایر هزینه ها از جمله ملزومات بسته بندی و ورق و همچنین افزایش قیمت جهانی انواع روغن (مورد تأیید کمیته ارزی) بوده است.

معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اضافه کرد: ستاد تنظیم بازار حداکثر افزایش قیمت مصرف کننده انواع روغن در بسته بندی پت را 10 درصد و سایر انواع بسته بندی ها را 13 درصد گفت.

وی ادامه داد: بر این اساس، قیمت احجام و بسته بندی های مختلف روغن توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان محاسبه و در سامانه 124 بارگذاری می گردد.

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی و مالی سازمان حمایت توضیح داد: همچنین قیمت هر کیلوگرم روغن خام سویا و پالم در مبادی ورودی 55 هزار ریال و قیمت هر کیلوگرم روغن خام آفتاب و کلزا در مبادی ورودی نیز 60 هزار ریال معین شد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1276

به "قیمت بسته بندی های مختلف روغن روی سامانه 124" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت بسته بندی های مختلف روغن روی سامانه 124"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید