نقش متفاوت پژمان جمشیدی در بی مادر

به گزارش مجله فوتبال دوستان، کارگردان بی مادر گفت: مخاطبان سینما پژمان جمشیدی را با شخصیتی متفاوت در این فیلم سینمایی خواهند دید و نقش او با تمام آثاری که تا به امروز در سینما داشته فرق دارد.

نقش متفاوت پژمان جمشیدی در بی مادر

به گزارش مقدار، سیدمرتضی فاطمی پیرامون آخرین مراحل ساخت فیلم سینمایی بی مادر و ارائه آن به جشنواره فیلم فجر گفت: خوشبختانه نسخه نهایی این فیلم سینمایی به دبیرخانه جشنواره رسیده و من از این نسخه رضایت کامل دارم، ما فیلم را با صبر و حوصله ساختیم و به هیچ وجه اثری که راهی جشنواره شده اثری عجله ای و شتابزده نیست.

او ادامه داد: نسخه نهایی و ارسالی فیلم سینمایی بی مادر به جشنواره؛ نسخه دلخواه من است البته شاید بعضی تغییرات بسیار کوچک بعد از اکران جشنواره و دریافت نقد ها انجام گردد که برای هر فیلمی طبیعی است، اما این فیلم تغییر دیگری برای حضور در جشنواره فیلم فجر نخواهد داشت.

کارگردان فیلم بی مادر درباره حضور پژمان جمشیدی در این فیلم افزود: پژمان جمشیدی زحمات و سختی های فراوانی را برای این فیلم و نقشش متحمل شده است.

قطعا مخاطبان پژمان جمشیدی کاراکتر متفاوتی را در فیلم سینمایی بی مادر از وی خواهند دید و نقشی که ایفا می نماید با تمام آثاری که تا به امروز در سینما داشته فرق دارد.

از نظر من این بازیگر سینما شایستگی و لیافت حضور در میان نامزد های بازیگری جشنواره فیلم فجر و حتی دریافت سیمرغ بلورین این رویداد مهم سینمایی را نیز دارد.

فاطمی درباره کیفیت آثار رسیده به جشنواره فیلم فجر چهلم افزود: در ابتدا باید آثار جشنواره را دید، نمی توان پیش از دیدنی فیلم ها پیش بینی خاصی از آثار انجام داد.

به طور کلی امیدوارم جشنواره فیلم فجر خوبی پیش رویمان باشد، زیرا مخاطبان سینما یکسال منتظر این جشنواره و آثارش می مانند و حق دارند که در این جشنواره آثار خوبی را دیدن نمایند.

کارگردان فیلم بی مادر درباره احتمال دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر به وسیله این فیلم اظهار کرد: واقعیت امر زیاد به این مسائل فکر نمی کنم، اما امیدوارم این فیلم در تمامی بخش ها به میزان زحمتی که کشیده شده دیده گردد، این مهم ترین خواسته من است.

فاطمی درباره احتمال ساخت هوش سیاه 3 اعلام کرد: در این مورد باید صدا و سیما تصمیم بگیرد، طبیعتا هنوز هم بعد از گذشت 10 سال از من می پرسند که تکلیف فصل سوم این سریال چه می گردد، اما به نظر من این تلویزیون است که باید تصمیم بگیرد که ادامه ساخت این سریال برایش آورده ای خواهد داشت یا خیر.

منبع: فرارو
انتشار: 5 خرداد 1401 بروزرسانی: 5 خرداد 1401 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1985

به "نقش متفاوت پژمان جمشیدی در بی مادر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش متفاوت پژمان جمشیدی در بی مادر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید