گوگل صدای دستیار هوشمند صوتی خود را انسانی تر می نماید

به گزارش مجله فوتبال دوستان، به نظر می رسد که شرکت هایی مانند گوگل برنامه ویژه ای برای ایجاد حس و حال انسانی تر برای سیستم های هوشمند ایجاد نمایند و به همین دلیل نیز شرکت گوگل مجموعه جدیدی از نمونه های صوتی را برای کاربران خود آماده نموده است.

گوگل صدای دستیار هوشمند صوتی خود را انسانی تر می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایتنا، گوگل دو صدای دیگر را نیز به مجموعه صداهای قابل استفاده برای دستیار هوشمند گوگل اضافه نموده است تا کاربران این محصول حس و حالی انسانی تر را از این نرم افزار تجربه نمایند.

نکته بسیار مهم در این زمینه این است که دو صدای دستیار هوشمند صوتی گوگل تنها برای زبان انگلیسی قابل استفاده خواهند بود و در حال حاضر برای زبان های دیگر قابل استفاده نخواهند بود.

با این وجود پیش بینی می گردد که در آینده ای نه چندان دور شاهد عرضه این ساختار صوتی برای سایر زبان های قابل پشتیبانی در این نرم افزار نیز باشیم.

همچنین در اوایل سال 2021 شاهد این خواهیم بود که گوگل قابلیتی به غنوان CVC برای تائید پرداخت در نمایشگرهای هوشمند نیز در دستور کار شرکت گوگل قرار گرفته است که هنوز اطلاعات تکمیلی درباره آن منتشر نشده است ولی این سیستم مربوط به ساختار صوتی برای تائید پرداخت خواهد بود.

اوایل امسال بود که شرکت گوگل آنالیز ساختار این سیستم های صوتی را برای کاربران تست نموده بود ولی هنوز نتایج این تست ها توسط این شرکت منتشر نشده است.

با این تفاسیر مسلما گوگل با آنالیز کردن بازخورد کاربران نسبت به این دو صدای جدید و انسانی تر، احتمال عرضه صداهای بیشتر و به نوعی خصوصی سازی تجربه کاربران از دستیار هوشمند گوگل را در نظر خواهد داشت.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1192

به "گوگل صدای دستیار هوشمند صوتی خود را انسانی تر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوگل صدای دستیار هوشمند صوتی خود را انسانی تر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید