هندبال

تصویب افزایش حق الزحمه داوران و ناظران در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون هندبال

هیئت رئیسه فدراسیون هندبال افزایش مبلغ حق الزحمه داوران و ناظران عوامل اجرایی مسابقات و معاف کردن استان ها از پرداخت ورودی مسابقات در رده های سنی نونهالان و نوجوانان را تصویب کرد.

5 خرداد 1400

مس برد و صدرنشین ماند، صادقی: از عملکرد شاگردانم راضی نیستم

به گزارش خبرنگاران، در ادامه دور دوم مرحله برگشت سی و سومین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال امروز پنجشنبه 18 دی ماه و در سومین روز از این مسابقات تیم صنعت مس کرمان صدرنشین گروه ب به مصاف تیم کیمیا کاشت کردستان رفت که شاگردان شاه نشین پیروز شدند مقابل حریف...

25 بهمن 1399

سوت آغاز مرحله دوم لیگ برتر هندبال مردان از فردا به صدا در می آید

به گزارش خبرنگاران، مرحله دوم از سی و سومین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در بخش مردان از فردا سه شنبه 16 دی ماه در تالار هندبال تهران آغاز به کار می کند. لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در بخش مردان در دور مقدماتی در گروه و با حضور 12 تیم...

22 بهمن 1399

آغاز اردوی تیم ملی هندبال از هفته آینده، لژیونرها در قطر به تیم اضافه می شوند

اردوی آمادگی تیم ملی هندبال کشورمان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه مسابقات جهانی از یکشنبه آینده در تهران آغاز می شود.

28 دی 1398

ملی پوش هندبال بانوان: در تلاشیم رنکینگ ایران را در آسیا تغییر دهیم

ملی پوش هندبال بانوان معتقد است که بازیکنان تیم ملی تمام کوشش خود را می نمایند تا نتیجه خیلی خوبی را در قهرمانی آسیا کسب نمایند و رنکینگ تیم ملی ایران را در آسیا تغییر و مقام بهتر از ششمی را کسب نمایند.

3 آذر 1398

سلوکی: سطح لیگ هندبال بانوان بالا خواهد بود، دو تیم خارجی در تورنمنت اصفهان شرکت می نمایند

نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال گفت: برای تیم ملی بانوان اعزام برون مرزی نداریم، اما از دو تیم خارجی برای حضور در تورنمنت اصفهان دعوت می کنیم.

23 آبان 1398