اتفاق غیرمنتظره برای خانواده بکام

به گزارش مجله فوتبال دوستان، دیوید بکام و ویکتوریا بکام ماه ها پس از حل و فصل اختلافات با پسر بزرگشان و نیکولا پلتز، ضربه دیگری از بروکلین و همسرش دریافت کردند. به گزارش مجله هیت، وقتی بروکلین و نیکولا به جای حضور در یک رویداد مهم خانوادگی به کنسرت بیانسه رفتند، دیوید و ویکتوریا شوکه شدند.

اتفاق غیرمنتظره برای خانواده بکام

در جشن تولد رومئو کل خانواده بکام حضور داشتند: دیوید، ویکتوریا، کروز، هارپر، رومئو و نامزدش میا رگان. اما زوج عاشق پیشه غیبت داشتند. آنها حتی با وجود اینکه در آمریکا زندگی می نمایند دعوت های دیوید و ویکتوریا برای حضور در مسابقات اینترمیامی را هم رد کردند.

یک منبع داخلی گفت که ویکتوریا از این اتفاق دلشکسته شده و تصور می کرد که رابطه ناخوشایندشان با بروکلین و همسرش نیکولا را درست نموده اند. این منبع گفت: حضور بروکلین و نیکولا در کنسرت بیانسه سیگنال واضحی از مسائل درون این خانواده بود. رد کردن تولد برادر برای رفتن به کنسرت هرگز در این خانواده پذیرفته نیست، به خصوص اینکه والدین پیشنهاد نموده بودند که برایشان هواپیمای خصوصی بفرستند تا از آمریکا به انگلیس بیایند. دل ویکتوریا شکسته است. او و دیوید معتقدند که بروکلین خیلی خودخواهانه رفتار می نماید. او مطمئن نیست که بتواند پسرش را به خاطر این اتفاق ببخشد.

منبع: فرارو
انتشار: 23 شهریور 1402 بروزرسانی: 23 شهریور 1402 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 2230

به "اتفاق غیرمنتظره برای خانواده بکام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق غیرمنتظره برای خانواده بکام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید