از الف تا نون مهاجرت به کانادا

به گزارش مجله فوتبال دوستان، مهاجرت به کانادا همیشه موردتوجه مردم در سراسر جهان بوده، تغییر اقلیم، فرهنگ، ترک وابستگی های خانوادگی و بومی و تغییر زبان از موارد به ظاهر ساده اما در باطن سخت هستند. یکی شدن بافرهنگ متفاوت یک مرزوبوم ماه ها زمان می برد و همین امر منجر به افسردگی های ناشی از مهاجرت و به اصطلاح Home Sick می گردد.

از الف تا نون مهاجرت به کانادا

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا از شیراز هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

کانادا کشوری است که برای ورود به آن احتیاج به ویزای کانادا دارید.

برای مهاجرت به هر کشوری باید خود را برای رویارویی با واقعیت هایی آماده کنیم، نادیده گرفته شدن و تبعیض نژادی و فرهنگی، کاهش اعتمادبه نفس را به همراه دارد. با اعتمادبه نفس سرکوب شده به سختی می توان راستا را به خوبی پیش رفت، پس قبل از هر چیز باید به طور واقع بینانه باید موارد سوء در مهاجرت سنجیده گردد. اگر می توانید خود را تقویت کنید و محکم جلو بروید، مهاجرت شاید بهترین گزینه برای تغییر حال و هوای شما باشد.

برای کسب اطلاعات درباره ویزا کانادا در اینترنت جست و جو کنید.

هر انسان هدفمندی در کشور خود می تواند به اهداف خود برسد، گرچه ممکن است راستا سختی را پیش و رو داشته باشد، در غیر این صورت در هرکجا دنیا، بی هدف، بی انگیزه ناامید خواهید بود.

برای مهاجرت به یکی از محبوب ترین گزینه های دنیا، یعنی کانادا باید بافرهنگ، زبان، موقعیت سیاسی، آداب ورسوم اجتماعی و فرهنگ کسب وکار در این کشور آشنا شویم.

سلام، من کانادا هستم! از ویزای کانادا تا مهاجرت به کانادا

موقعیت سیاسی کشور کانادا

این کشور در آمریکا شاقتصادی جای گرفته. سیستم سیاسی فدرال و دموکرات در کانادا در قالب سلطنت مشروطه با ریاست ملکه الیزابت اداره می گردد. اگرچه قدرت سلطنتی در منطقه محدود است و بیشتر نقش نمایشی دارد.

کانادا در سال 1867 میلادی به خودکفایی سیاسی رسید و بعدازآن در سال 1982 مستعمره بریتانیا شد، بااین حال روابط سیاسی خود را با سلطنت انگلستان در حد حفظ قوانین کشورهای مشترک المنافع حفظ کرد.

کانادا درواقع کشوری با دو ملیت فرانسوی و کانادایی انگلیسی است که ریشه در مستعمرات فرانسه در ایالت کبک از سال 1760 میلادی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویزای کانادا می توانید به سایت آژانس هواپیمایی سام سیر بروید.

دو ملیت فرانسوی و کانادایی به طور مستقل در امور سیاسی و اجتماعی مرتبط به کشور تا حدودی مستقل هستند، به طوری که در ایالت کبک به طورجدی قوانین فرهنگ و رسوم و زبان فرانسه در جریان هستند.

زبان در کانادا (Language in Canada)

انگلیسی پرچم دار تمامی مکالمات در کانادا است. مقام بعدی را فرانسه در ایالت کبک دارد.

زبان قالب در این کشور، انگلیسی است، اما در مناطق مستعمره فرانسه، کبک بیشتر به زبان فرانسوی صحبت می گردد. حدود 60 زبان بومی در کانادا صحبت می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویزای کانادا می توانید به سایت سام سیر بروید.

در یک کلام رسمیت زبان های انگلیسی 58.7 درصد، فرانسه 22 درصد، پنجابی 14 درصد، ایتالیایی 1.3 درصد، اسپانیایی 1.3 درصد، آلمانی 1.3 درصد، کانتونی 1.2 درصد، تاگالوگ 1.2 درصد، عربی 1.1 درصد و دیگر زبان ها 10.5 درصد هستند.

برای مشاهده طرفه ویزای کانادا با آژانس هواپیمایی سام سیر تماس بگیرید.

فرهنگ و جامعه کانادایی

مذهب و عقاید

دین مسیحیت در کانادا عمومیت دارد. 39 درصد از مردم پیرو مذهب کاتولیک هستند، 20.3 درصد پروتستان هستند. جمعیت مسلمان 3.2 درصد، هندو 1.5 درصد، بودا 1.1 درصد، یهود 1 درصد را تشکیل می دهند.

کانادا کشوری است که برای ورود به آن احتیاج به ویزای کانادا دارید.

مراسم ها و جشن های مرسوم

جشن سال نو (1 ژانویه)

Good Friday (2 روز قبل از Easter Sunday) روز رستاخیز عیسی مسیح

Easter Monday (یک روز بعد از جشن رستاخیز عیسی مسیح که در بعضی کشورها تعطیل است)

Victory Day جشن پیروزی (دوشنبه قبل از 25 ماه می میلادی)

Canada Day روز کانادا (1 جولای)

Labor Day روز کارگر (اولین دوشنبه ماه سپتامبر)

Thanksgiving Day جشن شکرگزاری (دومین دوشنبه در اکتبر)

Remembrance Day روز گرامیداشت جان باختگان جنگ های دنیای اول و دوم (11 نوامبر)

Christmas Day & Boxing Day به ترتیب 25 و 26 دسامبر

(کانادا کشوری است که برای ورود به آن احتیاج به ویزای کانادا دارید.)

معنای خانواده در کانادا

تا اواسط قرن بیستم وظایف خانه داری وزندگی بر عهده زوج های متأهل بود که این آمار تا سال 2010 به دلیل ترجیح افراد بر زندگی دو نقره مجردی بر متأهلی کمرنگ تر شد.

قانون منافع مشترک زوج ها به طور مساوی بین زن و مرد در کانادا تقریباً برقرار است؛ اما در شهرهایی مثل British Colombia، Labrador و Newfoundland زوج ها باید تا دو سال با یکدیگر زندگی نمایند تا همانند زوج های متأهل از تساوی حقوق و تقسیم دارایی به صورت مشترک استفاده نمایند، در ایالت انتاریو این انتظار به سال 3 سال می رسد که در صورت بچه دار شدن به یک سال کاهش پیدا می نماید.

کبک بهترین شهر برای دسترسی راحت به منافع مشترک بین زوج ها چه متأهل باشند چه مجرد است.

شکل خانواده کانادایی در 30 سال اخیر تغییر نموده، حدود 70 درصد از زنان در بیرون از خانه فعالیت شغلی دارند و مردها بیشتر به امور خانه داری و نگهداری از فرزند می پردازند

در سال 2005 قانون ازدواج با جنس موافق با در نظر دریافت تمام حقوق زندگی مشترک تصویب شد

طبقه بندی اجتماعی (Social Stratification)

تفاوت منطقه ای بالایی در کانادا به دلیل وسعت این کشور وجود دارد که پیوستگی طبقات اجتماعی را پیچیده تر می نماید. در مناطق مرکزی کانادا پیشرفت اقتصادی و پراکندگی ثروت در افزایش درآمد و کیفیت زندگی بالا منعکس می گردد.

میانگین درآمد در بیشتر مناطق روستایی 25 درصد پایین تر از استاندارد سطح درآمد و شغل های رده پایین بامهارت پایین است. عامل این اختلاف طبقاتی در مناطق روستایی، تحصیلات سطح پایین و ترک مدرسه قبل از تکمیل تحصیلات متوسطه است.

کانادا کشوری است که برای ورود به آن احتیاج به ویزای کانادا دارید.

آژانس هواپیمایی سام سیر، در زمینه ویزای توریستی شنگن و بلیط خارجی و تور نوروز به وسیله سفارت ها در تهران و برگزاری تورهای انفرادی و گروهی به هر مقصدی در اروپا و حوزه شنگن، سوابق درخشان و نظرات مثبت مسافران این راستا که با این آژانس هواپیمایی سام سیر افتخار همراهی را داده اند، را دارا می باشد.

آژانس هواپیمایی سام سیر با داشتن کادر حرفه ای و مجرب و آگاه در این زمینه و بلیط خارجی و تور نوروز می تواند بهترین خدمات ویزای اروپا، ویزای شنگن، تور اروپا، تور نوروز ، تور فرانسه، تور پاریس و تور موریس بلیط خارجی… را به شما در کمترین زمان ممکن این آژانس هواپیمایی سام سیر ارائه بدهد.

قوانین جنسیتی

ظاهراً هیچ گونه تبعیض جنسیتی در مکان های کاری وجود ندارد، اما تساوی حقوق فرایند آرامی را دارد، بااین حال هنوز تعصب هایی در این زمینه هست، به طور مثال در یک محیط پزشکی بالاترین مقام شغلی به مردها واگذار می گردد و بیشتر تخصص های پزشکی توسط مردها مدیریت شده درحالی که زن ها به سمت شغل های پرستاری و مراقبت های ویژه منصوب می شوند.

زنان و مردان به طور برابر می توانند در مشاغل سیاسی و دولتی مداخل نمایند ولی بازهم تعادلی که باید باشد، نیست.

جامعه اجتماعی کانادا (Socialization)

بچه ها به طور قانونی از سن 6 سالگی مشغول به تحصیل هستند، تحصیل بچه ها در خانه طبق نظارت و راهنمایی دولت امکان پذیر است.

آنچه مرسوم بوده سرپرستی نوزادان توسط مادر بوده، اما با ورود زنان به بازار کار پیش از گذشته، مراکزی برای نگهداری نوزاد در حال فعالیت هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویزای کانادا می توانید به سایت آژانس هواپیمایی سام سیر بروید.

مراکز نگهداری از بچه ها و یا مهدکودک ها در جهت آموزش هنجارهای اجتماعی و کنترل رفتار فعالیت می نمایند.

هر خانواده اختیار تنبیه فیزیکی فرزند خود را برای تربیت و یادآوری یک سری نکات دارد، اما آزار و اذیت بچه ها و استفاده از وسایل تنبیه که سلامتی و جان کودک را تهدید می نمایند امری غیرمنطقی و جرم در دادگاه خانواده کاناداست.

اتهام جرم و محکومیت برای کودک زیر 12 سال امکان پذیر نیست، بنابراین والدین ملزم به پرداخت جریمه اقتصادی خسارت رفتار اتهام آمیز فرزند خود هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویزای کانادا می توانید به سایت آژانس هواپیمایی سام سیر بروید.

با گسترش گوناگونی فرهنگ ها، والدین در نشست های سیاسی و اجتماعی بسیاری به بحث و مخالفت با ازدواج اجباری و زودهنگام خانوادگی و از این دسته موارد هستند.

منبع: مجله سفر
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 583

به "از الف تا نون مهاجرت به کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از الف تا نون مهاجرت به کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید