اسپیس ایکس فردا 60 ماهواره به فضا ارسال می نماید

به گزارش مجله فوتبال دوستان، شرکت فضایی اسپیس ایکس بعدازظهر فردا یکشنبه بیستمین گروه از ماهواره های استارلینک را به فضا ارسال می نماید

اسپیس ایکس فردا 60 ماهواره به فضا ارسال می نماید

به گزارش روز شنبه خبرگزاری یونایتدپرس، بیستمین گروه از ماهواره های ارتباطی استارلینک که شامل 60 ماهواره خواهد بود، سوار بر یک راکت فالکون 9 ساعت 20:37 یکشنبه به وقت منطقه زمانی شرقی از مجموعه پرتاب 39 در مرکز فضایی کندی به فضا ارسال می شوند.

اسپیس ایکس تا به امروز بیش از هزار ماهواره استارلینک به فضا ارسال نموده است؛ با این وجود بعضی از این ماهواره ها همانطور که طراحی شده بودند، در جو از بین رفتند و سوختند.

در نهایت این شرکت میخواهد که 12 هزار ماهواره اما با نرخ جایگزینی بالا پرتاب کند چرا که طول عمر هر ماهواره تنها چند سال است. سرویس اینترنت استارلینک در مناطق شمالی آمریکا، کانادا و انگلیس موجود است اما این منطقه خدمات رسانی در حال حرکت به سمت جنوب است.

وب سایت استارلینک به تازگی اعلام نموده است که این سرویس برای مثال در تعداد محدودی از مشترکین جدید در فلوریدا مرکزی در دسترس است. این سرویس در حال حاضر سرعت بارگیری در حدود 100 مگابیت در ثانیه را فراهم می نماید.

کمیسیون ارتباطات فدرال، 25 مگابیت در ثانیه یا بالاتر را به عنوان سرویس اینترنت پرسرعت تعریف می نماید.

ماسک روز چهارشنبه در توییتی بیان کرد: ممکن است با ارسال این ماهواره های استارلینک سرعت بارگیری بسیار بالاتری را مشاهده کنید. ،ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1443

به "اسپیس ایکس فردا 60 ماهواره به فضا ارسال می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپیس ایکس فردا 60 ماهواره به فضا ارسال می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید