اعضای شورای سیاست گذاری منصوب شدند، سیاوش صلواتیان سرپرست پژوهشکده

به گزارش مجله فوتبال دوستان، جلسه معارفه اعضای شورای سیاست گذاری پژوهشکده سیاست گذاری و تنظیم گری رسانه با حضور رئیس دانشگاه صدا و سیما، رئیس ساترا و اعضای شورا در دانشگاه صداوسیما برگزار گردید.

اعضای شورای سیاست گذاری منصوب شدند، سیاوش صلواتیان سرپرست پژوهشکده

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، جلسه معارفه اعضای شورای سیاست گذاری پژوهشکده سیاست گذاری و تنظیم گری رسانه در دانشگاه صداوسیما و با حضور دکتر شهاب اسفندیاری رئیس دانشگاه صداوسیما، دکتر سیدمحمدصادق امامیان رئیس سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) و اعضای شورا برگزار گردید؛ در این جلسه دکتر سیاوش صلواتیان عضو هیئت علمی دانشگاه صداوسیما به عنوان سرپرست پژوهشکده منصوب شد.

اسفندیاری در این نشست ضمن اشاره به فرایند تاسیس پژوهشکده با همکاری دانشگاه و ساترا گفت: پژوهشکده سیاست گذاری و تنظیم گری رسانه که در قالب پژوهشکده های نوع دو وزارت علوم با مشارکت ساترا و با مصوبه هیئت امنای دانشگاه ایجاد شد، می تواند موجبات توسعه و هم افزایی ظرفیت های دانشگاه صداوسیما را فراهم کند و به عنوان الگویی از پیوند دانش و اجرا به حوزه فرهنگ و رسانه کشور معرفی گردد.

امامیان نیز در این نشست بیان نمود: یکی از احتیاج های بنیادین نهاد های سیاست گذار و تنظیم گر کشور ازجمله ساترا، ایجاد شبکه های سیاست پژوهی دانشگاهی به منظور پاسخ به مسائل سیاستی این نهاد ها است که امیدواریم این مهم با مشارکت دانشگاه صداوسیما به عنوان دانشگاه مرجع حوزه رسانه کشور محقق گردد.

پژوهشکده سیاست گذاری و تنظیم گری رسانه با هدف بهره گیری از ظرفیت نخبگان در فرآیند های سیاست گذاری و تنظیم گری و بعلاوه توسعه شبکه سیاست پژوهی رسانه در کشور تاسیس شده است و به وسیله اعلام عمومی فراخوان های سیاست پژوهی، انجام پژوهش های سیاستی و برگزاری نشست های تخصصی در راستای تحقق اهداف خود عمل خواهد نمود.

دکتر شهاب اسفندیاری رئیس دانشگاه صداوسیما به عنوان رئیس شورا، دکتر سیدمحمدصادق امامیان به عنوان رئیس ساترا، دکتر سیاوش صلواتیان به عنوان رئیس پژوهشکده، دکتر علی رجب زاده طهماسبی به عنوان معاون پژوهشی دانشگاه، دکتر محمدحسین ساعی با معرفی رئیس دانشگاه صداوسیما و آرین ابراهیمی نژاد با معرفی رئیس ساترا، اعضای شورای سیاست گذاری پژوهشکده هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1859

به "اعضای شورای سیاست گذاری منصوب شدند، سیاوش صلواتیان سرپرست پژوهشکده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای شورای سیاست گذاری منصوب شدند، سیاوش صلواتیان سرپرست پژوهشکده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید