بحران جهانی می تواند موجب رونق بیت کوین گردد

به گزارش مجله فوتبال دوستان، خبرنگاران: دلار آمریکا در حال حاضر دچار یک بحران کوچک شده است و به نظر می رسد که ذخیره فدرال آمریکا هم قادر نیست که کاری را در زمینه بهبود شرایط انجام دهد این زمینه می تواند باعث رونق ارزهای دیجیتال ماننند بیت کوین گردد

بحران جهانی می تواند موجب رونق بیت کوین گردد

به گزارش مجله فوتبال دوستان، به نقل از سایت طلا؛ با توجه به وضعیت نزولی بازار خرید و فروش بیت کوین در ماه گذشته، قابل درک است که بسیاری از افراد اعتماد خودشان نسبت به رمز ارزهای پیشرو را از دست بدهند.این تثبیت قیمت در حدود 8000 دلار به مدت یک ماه، نه تنها برای بازار خوب نیست بلکه به بهانه ای تبدیل شده است تا مخالفان بیت کوین، بیشتر نگرش منفی خود نسبت به دنیای رمز ارزها را گسترش دهند. از جمله این مخالفان می توان به پیتر شیف اشاره نمود.

ممکن است که رمز ارزهای پیشرو از نظر تکنیکی و فنی هنوز به صندلی مناسب خود نرسیده باشند اما به نظر می رسد که عوامل بین المللی بیت کوین را در راستا درست قرار داده اند. بر اساس گفته های ماجین، یک تحلیل گر و نظریه پرداز رمز ارز، فشار جهانی که بر روی دلار آمریکا وجود دارد زمینه مناسبی را برای رونق رمز ارزهای پرچمدار فراهم نموده است.

بیشتر افرادی که به دنیای سیاست علاقه مند هستند از یک سو دنبال نماینده وضعیت برگزیت هستند و از سویی دیگر جنگ تجاری بین آمریکا و چین را تحت نظر دارند اما هیچ کدام از آنها واقعا از اینکه پشت پرده چه اتفاقاتی در حال افتادن است خبر ندارند.

دلار امریکا در حال حاضر دچار یک بحران کوچک شده است و به نظر می رسد که ذخیره فدرال آمریکا هم قادر نیست که کاری را در زمینه بهبود شرایط انجام دهد.

آینده بیت کوین آینده بیت کوین

بر اساس گزارش منتشر شده توسط سی ان ان :

منطق می گوید که بحران دلار تلفات دارد و این تلفات هم بیت کوین است. اگر پول هوشمند احتیاج شدید به دلار دارد پس منطقی است که افراد بیت کوین ها خود را بفرشند تا دلار خریداری نمایند.

در ادامه این تحلیل گر رمز ارز شرح می دهد که چرا تحت فشار بودن دلار زمینه را برای رمز ارزها فراهم می نماید و فضای بیشتر را در اختیار آنها قرار می دهد.

فروش منحصر به فرد بیت کوین به نوبه خود یک سرمایه اندوزی است که کاملا مجزا از سیاست های بانک مرکزی و سیستم های اقتصادی است.

ماجین معتقد است که هر چه وضعیت دلار به سمت نزولی سیر کند صندوق های تامین اقتصادی و سرمایه گزاران برای حفاظت از منابع اقتصادی خود آغاز به روی آوردن به بیت کوین می نمایند.

او معتقد است که بیت کوین برای سرمایه گزاری در مقیاس بزرگ کم خطراست زیرا یک سرمایه تازه و نو پاست. به همین دلیل است که اخیرا مورد توجه و پذیرش فوق العاده ای از سوی تحلیلگران اقتصادی و صندوق های تامین اقتصادی قرار گرفته است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 24 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 450

به "بحران جهانی می تواند موجب رونق بیت کوین گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بحران جهانی می تواند موجب رونق بیت کوین گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید