برترین دفاع راست لیگ ایران را ترک می نماید ، ستاره پرسپولیسی در پی لژیونر شدن

به گزارش مجله فوتبال دوستان، مدافع سابق پرسپولیس بعد از انتها بازی سپاهان برابر مس تلویحا از جدایی خود اطلاع داد.

برترین دفاع راست لیگ ایران را ترک می نماید ، ستاره پرسپولیسی در پی لژیونر شدن

به گزارش خبرنگاران رامین رضائیان در کنار پیغام نیازمند دو بازیکنی بودند که پس از پیروزی سپاهان مقابل مس کرمان در استادیوم باهنر کرمان با وجود ازدحامی که مقابل اتوبوس سپاهانی ها بود، مقابل خبرنگاران ایستادند و به سوالات آنها پاسخ دادند. صحبت های هر دو مهره کلیدی سپاهان در این فصل بوی جدایی می داد، اما در این میان موضوع رامین رضائیان بحث برانگیز است.

سپاهانی ها از ابتدای فصل هم می دانستند که پیغام نیازمند با قراردادی قرضی از پورتیموننس به اردوی تیم ملحق شده و با سرانجام فصل راه جدایی در پیش خواهد گرفت، اما درباره رضائیان موضوع فرق دارد و این بازیکن در ابتدای فصل با عقد قراردادی دو ساله به اردوی طلایی پوشان اصفهانی اضافه شد.

با این حال رامین رضائیان وقتی ابهامات را درباره ادامه حضورش در سپاهان زیاد کرد که در مصاحبه خود پس از پیروزی برابر مس کرمان، ضمن تبریک به پرسپولیس و نپذیرفتن این نکته که به این تیم در مسیر قهرمانی یاری شده، عدم قهرمانی تیمش را به خاطر غفلت مقابل ملوان عنوان نمود و اینطور درباره سپاهان صحبت کرد: تیم باید بداند نقطه ضعف هایش چیست. به امید خدا بروند برای سال بعد یک تیم قوی، آنطوری که می خواهند شکل بدهند، تا قهرمان بشوند. نمی گردد که شما سه چهار سال مدام لحظات حساس کم بیاورید!.

بلافاصله پس از این جملات خبرنگاری از رامین رضائیان پرسید که در سپاهان می ماند یا خیر، که او در واکنش به این سوال گفت: دوست دارم این را به طرفداران خوب سپاهان بگویم، که در سالی که گذشت برای شخص رامین رضائیان سنگ تمام گذاشتند. همه جوره کنارم بودند. در یکسالی که در شهر خوب اصفهان بودم، شاید 5 بار از خانه ام بیرون نرفتم. تمرکز نموده بودم روی فوتبالم، تا برترین عملکرد را داشته باشم. به خاطر اینکه خیلی چیزها را می خواستم در فوتبال ثابت کنم. حتی من اول فصل پیشنهادی از قطر داشتم که قراردادم با سپاهان 20 درصد آن پیشنهاد هم نبود. اصلا قابل مقایسه نبود. ولی با جان و دل به سپاهان آمدم و می خواستم سنگ تمام بگذارم و خیلی چیزها را ثابت کنم، اما اتفاقاتی افتاد که آخر بازی (ملاقات برابر مس کرمان) به یاد نایب قهرمانی با پرسپولیس افتادم. طرفداران در آن روز تیم را تشویق کردند و سال های بعد مدام قهرمان شدند. امروز هم به طرفداران خوب سپاهان تبریک می گویم که آخر بازی تیم شان را تشویق کردند. من مطمئنم با این طرفداران روزهای بسیار خوبی در انتظار سپاهان است.

همان خبرنگار پس از این صحبت های رامین رضائیان بار دیگر این سوال را عنوان نمود که آیا در سپاهان می ماند یا خیر، که او گفت: نمی دانم چه اتفاقی رخ می دهد. من در فوتبالم یاد گرفته ام روزی که فصل فوتبالی شروع می گردد، با جان و دل برای تیمی که عضو آن هستم بازی کنم. سال جاری یکی از سال هایی بود که خیلی تمرکز کردم و خیلی سختی کشیدم. دوست داشتم با تمام وجودم برای این تیم بازی کنم تا شرمسار آنها نشوم. اگر بدی ای یا چیزی از من دیدند، من را ببخشند.

خبرنگار دیگری بین حرف های رامین رضائیان در این لحظه آمد و از او پرسید که آیا در حال خداحافظی با طرفداران سپاهان هستی، که او به این سوال اینطور پاسخ داد: صحبت هایم مربوط به آخر فصل است و دوست دارم درباره فصلی که گذشت صحبت کنم. می خواهم بگویم این تیم یکی از برترین تیم های ایران بود و چیزی از ارزش هایش کم نشد که قهرمان نشد. فوتبال همین است.

همانطور که در جریان جزئیات این مصاحبه مهم قرار گرفتید که در روز سرانجامی مسابقات لیگ برتر به علت قهرمانی پرسپولیس خیلی به چشم نیامد، رامین رضائیان به صورت تلویحی از طرفداران سپاهان و این تیم حداحافظی کرد. اما موضوع وقتی جالب می گردد که بدانیم مدافع راست ملی پوش سپاهان در ابتدای فصل با قراردادی دو ساله به اردوی طلایی پوشان اضافه شد و اگرچه پس از ملاقات برابر مس کرمان از سه سوال متوالی درباره آینده اش با پاسخ های مبهم گذر کرد، اما به احتمال فراوان بندی در قرارداد او گنجانده شده که اجازه جدایی را برای رضائیان فراهم نموده، تا او اینچنین با وجود قرارداد دوساله با طرفداران سپاهان خداحافظی کند.

این روزها مربیان و بازیکنان پس از یک فصل فشرده که در خلال آن جام جهانی هم قطر برگزار گردید، در حال استراحت هستند، اما بی شک سرنوشت و آینده رامین رضائیان یکی از مهم ترین اخبار فوتبال ایران خواهد بود و باشگاه سپاهان هم به یکی از ستاره های فصل به راحتی اجازه جدایی نخواهد داد. باید منتظر ماند و دید این حرف های رامین رضائیان در ادامه چه واکنشی از سوی باشگاه و خود این بازیکن را در پی خواهد داشت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 خرداد 1402 بروزرسانی: 6 خرداد 1402 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 2188

به "برترین دفاع راست لیگ ایران را ترک می نماید ، ستاره پرسپولیسی در پی لژیونر شدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین دفاع راست لیگ ایران را ترک می نماید ، ستاره پرسپولیسی در پی لژیونر شدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید