چراغ سبز برای تمدید قرارداد با پرسپولیس، کاپیتان چشمش را روی پیشنهاد 1.1 میلیون دلاری بست

به گزارش مجله فوتبال دوستان، هافبک پرسپولیس طی یک ماه اخیر به دو پیشنهاد 870 هزار دلاری و 1.1 میلیون دلاری خود پاسخ منفی داده تا از آن به عنوان چراغ سبزی برای ادامه حضور در این تیم تلقی کرد.

چراغ سبز برای تمدید قرارداد با پرسپولیس، کاپیتان چشمش را روی پیشنهاد 1.1 میلیون دلاری بست

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، احمد نوراللهی که در فصل چهاردهم به پرسپولیس پیوست و با نمایش درخشان در این تیم رفته رفته توانسته جایگاه ثابتی با پیراهن شماره هشت برای خود شکل دهد، اکنون طی فصول اخیر به عنوان یکی از بازیکنان تاثیرگذار و محبوب در این تیم، یکی از اولین نفراتی بود که بدون مشکل قراردادش را تمدید کرده است.

نوراللهی که آخرین بار در دوره ایرج عرب قرارداد خود را با باشگاه تمدید کرده بود، به واسطه مشکلاتی که در آن مقطع وجود داشت نسبت به مطالبات خود برای پرداختی به بازیکنان جوان تر کوتاه آمد و تنها وعده گرفت در صورت تامین منابع مالی این موضوع حل شود. با این حال چندی بعد و با حضور محمدحسن انصاریفرد این مساله به عنوان توافق وی برای کم کردن مطالبات تلقی شد و از پرداخت آن خودداری شد.

هافبک شماره هشت سرخپوشان اکنون در شرایطی که تنها چند ماه از قرارداد با پرسپولیس باقی مانده است، موردتوجه چند باشگاه خارجی و خصوصا قطری قرار گرفته است. نمایش او در لیگ قهرمانان آسیا طی چند فصل اخیر باعث شده تا چند تیم قطری مذاکراتی را برای در اختیار دریافت این بازیکن و کاپیتان سوم پرسپولیس دنبال کنند.

نوراللهی که همانند دیگر بازیکنان چند مرحله از سوی باشگاه برای حضور در جلسه برای مذاکره تمدید قرارداد دعوت شده، به دلیل مشغله کاری و فشردگی بازی ها هنوز به آن پاسخ مثبت نداده است. پیشنهادات 870 دلاری و 1.1 میلیون دلاری این بازی نیز مزید بر علت شده بود تا باشگاه نگرانی هایی از بابت تمدید قرارداد با وی داشته باشد.

هافبک سرخ ها اما به گواه نزدیکانش به هر دو پیشنهاد رسمی خود تا به این لحظه پاسخ منفی داده است تا این امیدواری را شکل دهد که قصد ادامه همکاری برای هفتمین سال در جمع این تیم را خواهد داشت تا از این حیث نیز آمار خود را در جمع سرخپوشان رویایی کند.

نوراللهی در فاصله زمانی که طی این مدت در پرسپولیس حضور داشته، تنها یک نیم فصل برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی جدا شده و راهی تراکتور شده بود. نوراللهی تا به امروز 149 بازی برای پرسپولیس در لیگ برتر به میدان رفته و 43 بازی در لیگ قهرمانان آسیا و باید به این آمار حضور در سوپرکاپ ایران و جام حذفی را نیز اضافه نمود تا وی را به عنوان باسابقه ترین بازیکن فعلی سرخ ها قلمداد کرد. بازیکنی که هواداران پرسپولیس نیز امید زیادی دارند در راستای تقویت و ثبات این تیم مذاکرات مثبتی رای برای ادامه همکاری با مدیران تیم پشت سر بگذارد و بتواند با شماره هشت به کار خود در جمع سرخپوشان ادامه دهد.

باید منتظر ماند و دید بعد از انتها مرحله انتخابی جام جهانی در منامه و در بازگشت کاروان ایران، باشگاه قادر به دنبال کردن مثبت مذاکرات برای ادامه همکاری خواهد بود یا در این مقطع با ارائه پیشنهاداتی جدید از سوی تیم های خارجی، این بازیکن در آستانه 29 سالگی چالش جدیدی را دنبال خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 خرداد 1400 بروزرسانی: 29 خرداد 1400 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1600

به "چراغ سبز برای تمدید قرارداد با پرسپولیس، کاپیتان چشمش را روی پیشنهاد 1.1 میلیون دلاری بست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چراغ سبز برای تمدید قرارداد با پرسپولیس، کاپیتان چشمش را روی پیشنهاد 1.1 میلیون دلاری بست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید