جهرمی: طراحان طرح صیانت به اهداف مدنظر نمی رسند

به گزارش مجله فوتبال دوستان، محمد جواد آذری جهرمی درباره فعالیت های این وزارتخانه گفت: برای ما همین بس بود که توفیق داشتیم در شرایطی که کرونا دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده و مسائل زیادی ایجاد کرده بود، فضای مجازی کورسوی امیدی برای فعالیت های 14 میلیون معلم و دانش آموز و 4 میلیون استاد و دانشجو، بسیاری از کسب و کارها، مدافعان سلامت و مبلغان دینی فراهم آورد تا خلاء های ناشی از فراگیری کرونا را در کشور پر کند.

جهرمی: طراحان طرح صیانت به اهداف مدنظر نمی رسند

به گزارش ایرنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اضافه نمود: با وجود همه ایراد هایی که می گیرند، این زیرساخت ارتباطی فراهم شد؛ البته ایرادات را روی چشم می گذاریم و امیدواریم مسائل حل شود، اما نمی توان از تحولات بزرگ و اتفاقاتی که در زمینه ارتباطات و فضای مجازی روی داده و خدماتی که برای مردم فراهم کرد، چشم پوشی کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به سوالی درباره طرح صیانت از کاربران فضای مجازی گفت: من نظراتم را درباره این طرح به طور کاملا شفاف در فضای مجازی نوشتم و نظر وزارتخانه را منعکس کردم. ضرر این پیش نویسی که روی میز است، بسیار زیاد است و طراحان آن به اهداف مدنظر نخواهند رسید. امیدوارم آنچه در نهایت تصویب می شود به سود ملت باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1691

به "جهرمی: طراحان طرح صیانت به اهداف مدنظر نمی رسند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهرمی: طراحان طرح صیانت به اهداف مدنظر نمی رسند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید