خبرنگاران انجام تست کرونا در پایانه های خوزستان اجباری شد

به گزارش مجله فوتبال دوستان، اهواز- خبرنگاران- رییس عملیات قرارگاه مبارزه با ویروس کرونا در خوزستان گفت: بر اساس مصوبه این ستاد انجام تست کرونا برای تمامی مسافران در پایانه های استان اجباری شد.

خبرنگاران انجام تست کرونا در پایانه های خوزستان اجباری شد

به گزارش خبرنگاران ولی اله حیاتی آدینه شب پس از انتها نشست فوق العاده ستاد مبارزه با کرونای استان خوزستان در محل استانداری به خبرنگاران گفت: برای کنترل این بیماری در استان مراکز انجام تست در فرودگاه، راه آهن و انتهاه های مسافر استان مستقر شده و از مسافران پیش از ورود به وسائط نقلیه عمومی برون شهری تست کرونا گرفته می گردد.

وی افزود: مسافران بدون داشتن نتیجه تست کرونای منفی اجازه سوار شدن بر وسائط نقلیه عمومی از قبیل هواپیما، قطار و اتوبوس بین شهری ندارند و در صورت تخلف با افراد برخورد قانونی می گردد.

وی گفت: طبق مصوبات امشب ستاد، کنترل گلوگاههای استان شدیدتر می گردد و از امشب نیروهای بیشتری در مبادی خروجی و ورودی استان خوزستان به خصوص شهرهای قرمز و نارنجی استان مستقر و ورود و خروج خودروها کنترل شدید خواهد شد.

حیاتی افزود: بر اساس این مصوبه از امشب از خروج خودروهای با پلاک بومی از استان جلوگیری خواهد شدو خودروهای با پلاک غیر بومی اجازه ورود به شهرهای استان را نخواهند داشت.

وی گفت: فردا در نشست ستاد مبارزه با کرونا شرایط فعالیت بازرهای استان نیز آنالیز و نتایج جلسه ابلاغ خواهد شد.

در حال حاضر 11 شهرستان استان خوزستان در شرایط قرمز کرونایی و هشت شهرستان در شرایط نارنجی قرار دارند.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1479

به "خبرنگاران انجام تست کرونا در پایانه های خوزستان اجباری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران انجام تست کرونا در پایانه های خوزستان اجباری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید