دیابلو 4 احتمالا خرداد سال آینده عرضه خواهد شد

به گزارش مجله فوتبال دوستان، بازی دیابلو 4 (Diablo 4) یکی از مورد انتظارترین عناوین سال 2023 است. افراد بسیار زیادی منتظر این بازی بوده و بلیزارد نیز تمام کوشش خود را نموده تا هواداران را مشتاق کند. حال شایعات بیان می نمایند که بازی بعدی مجموعه دیابلو بهار سال آینده (آوریل 2023) عرضه خواهد شد. البته هنوز تاریخ رسمی اعلام نشده است.

دیابلو 4 احتمالا خرداد سال آینده عرضه خواهد شد

مجموعه دیابلو سابقه بسیار زیادی در دنیای بازی های ویدئویی دارد. از این رو شماره 4 این مجموعه به شدت مورد انتظار است. آخرین عنوان این مجموعه یعنی دیابلو 3 در سال 2012 عرضه شد. بازسازی شماره 2 این مجموعه نیز سال گذشته در دست هواداران نهاده شد ولی یک نسخه اصلی نبود. به همین علت افرادی که منتظر ادامه داستان دیابلو بودند، نزدیک به 10 سال صبر نموده اند.

بلیزارد اعلام نمود که بازی دیابلو 4 در سال 2023 عرضه خواهد شد. حال اینطور که به نظر می رسد بازه زمانی عرضه این بازی به ماه آوریل سال 2023 محدود شده است. نکته جالب اینجاست که از دو ماه قبل دسترسی زودرس دیابلو 4 شروع خواهد شد. همینطور اینکه از ماه آینده شما می توانید این بازی را پیش خرید کنید.

طبق چیزی که گمان می گردد، در مراسم گیم اواردز سال جاری ما شاهد اخبار بیشتری از این بازی هستیم. پس نکته مثبت اینجاست که نیازی نیست برای فهمیدن صحت این اخبار صبر کنیم. البته امیدواریم که اطلاعات بیشتری از این بازی نیز منتشر گردد. در حال حاضر بحث داستانی دیابلو 4 نیز کاملاً تعیین نیست.

عناوین دیابلو سبک خاصی دارند. از این رو بعضی از افراد بسیار آن ها را دوست داشته و بعضی هم از آن ها خوششان نمی آید. با این حال در این موضوع شکی نیست که یکی از برترین عناوین نقش آفرینی در تاریخ بازی های ویدئویی دیابلو است. بلیزارد نیز به برترین نحو توانست از این عناوین پشتیبانی کند. خوشبختانه بلیزارد تصمیم نگرفت تا سیاست های خود را در خصوص دیابلو تغییر دهد.

عنوان آخری که از مجموعه دیابلو عرضه شد، دیابلو ایمورتال بود. این بازی در اصل یک عنوان رایگان برای پلتفرم همراه بود و با استقبال بسیار خوبی روبرو شد. مشکل این عنوان بحث پرداخت های درون برنامه ای و سیستم لوت باکس بود که باعث شد با نقدها بسیار زیادی روبرو گردد. حال امیدواریم که بلیزارد از این موضوع درس گرفته باشد و در دیابلو 4 این موارد وجود نداشته باشند.

به این نکته دقت کنید که امکان دارد هیچکدام از موارد گفته شده به حقیقت نپیوندند. به علت اینکه در حال شایعه بوده و بلیزارد باید به طور رسمی این موضوع را تأیید کند. پس تا زمان اعلام تاریخ عرضه رسمی این بازی هیچ چیز تعیین نیست.

منبع: Eurogamer.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 21 آبان 1401 بروزرسانی: 21 آبان 1401 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 2103

به "دیابلو 4 احتمالا خرداد سال آینده عرضه خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیابلو 4 احتمالا خرداد سال آینده عرضه خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید