رئال در کنار رونالدو علیه اداره مالیات!

به گزارش مجله فوتبال دوستان، حواشی مربوط به توافق های مالی میان کریستیانو رونالدو با رئال مادرید و اختلافاتی که میان آنها و خزانه داری اسپانیا شکل گرفت، بعد از سه سال از زمان جدایی این بازیکن پرتغالی از کهکشانی ها و پیوستن اش به یوونتوس همچنان ادامه دارد.

رئال در کنار رونالدو علیه اداره مالیات!

صبح امروز (چهارشنبه) نسخه آنلاین نشریه اینفولیبره اسپانیا فصلی جدید از تخلفاتی که در قرارداد های میان رونالدو و رئال مادرید وجود داشته پرده برداشت، همان تخلفاتی که رونالدو را چند سال به دردسر انداخت و در نهایت او را مجبور به پرداخت جریمه ای هنگفت برای نجات از حبس دو ساله کرد. اینفولیبره براساس تحقیقات مختلف صورت گرفته توسط مؤسسه فوتبال لیکس - مؤسسه ای که آمار و اسناد محرمانه مربوط به رقم قرارداد و حقوق بازیکنان معروف را افشا می کند - نوشته است که باشگاه رئال مادرید با نگارش دو نامه، به رونالدو ضمانت داده که صرفنظر از هر اقدامی که اداره خزانه داری اسپانیا انجام دهد، او تمام حقوق خالص خود را به صورت تمام و کمال دریافت خواهد کرد.

اینفولیبره در بخشی دیگر از گزارش خود با اشاره به ممنوعیت ارائه چنین اسناد و ضمانت نامه هایی طبق قانون کار اسپانیا، یادآور شده که رونالدو تنها بازیکنی نبوده که رئال مادرید حاضر شده به او برای جبران ضرر های مالی احتمالی وارده از سوی اداره مالیات اسپانیا، ضمانت نامه بدهد و حتی به بازیکنی مانند گرث بیل هم چنین ضمانت نامه ای داده شده است.

رونالدو پس از شدت دریافت اختلافاتش با اداره دارایی و دادستانی اسپانیا، در تابستان سال 2018 رئال مادرید را به مقصد یوونتوس ترک کرد هرچند کمتر از یک سال بعد (ماه ژانویه سال 2019) با دادگاه رسیدگی کننده به پرونده تخلف مالیاتی اش به توافق رسید و به جای رفتن به زندان، جریمه نقدی معادل آن را پرداخت کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1471

به "رئال در کنار رونالدو علیه اداره مالیات!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئال در کنار رونالدو علیه اداره مالیات!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید