سعید راد: حوصله ندارم از فوتبال حرف بزنم! ، دیگر هیچ چیزی مردم را شاد نمی کند

به گزارش مجله فوتبال دوستان، در آستانه برگزاری یکی از حساس ترین ملاقات های پرسپولیس مقابل استقلال در چارچوب فینال جام حذفی به سراغ یکی از پیشکسوتان عرصه هنر رفتیم.

سعید راد: حوصله ندارم از فوتبال حرف بزنم! ، دیگر هیچ چیزی مردم را شاد نمی کند

به گزارش خبرورزشی، سعید راد، بازیگر قدیمی سینما که طی سال های گذشته بار ها درباره عشق و علاقه اش به تیم پرسپولیس صحبت های زیادی را در مصاحبه با رسانه ها بیان نموده است، در آستانه دربی فینال حذفی به سوژه تحریریه خبر ورزشی برای صحبت در رابطه با بازی حساس تیم محبوبش مقابل استقلال تبدیل شد. اما سعید راد این بار دل و دماغ حرف زدن نداشت.

وقتی از هنرپیشه نام آشنای سینمایی کشورمان در رابطه با قهرمانی پرسپولیس و احتمال تکرار آن در جام حذفی سوال کردیم آهی کشید و با اشاره به یک خاطره از روز های اخیر به ما فهماند که حوصله صحبت کردن درباره فوتبال را ندارد.

سعید راد به خبر ورزشی گفت: متاسفانه اوضاع مالی مردم به قدری بد است که دیگر حوصله حرف زدن برایم باقی نمی ماند، چه برسد از فوتبال. اینکه عده ای می گویند شاید این ورزش تا حدی باعث خوشحالی مردم گردد هم خودشان را فریب می دهند، چون واقعاً اینچنین نیست.

او که معیناً از شرایط معیشتی بخشی از اقشار مردم به شدت ناراحت بود، ادامه داد: چند شب قبل در حین پیاده روی به سمت منزل با صحنه ای روبرو شدم که ابتدا تصور کردم، دارم به لوکیشن فیلمبرداری نگاه می کنم. یک پدر همراه با فرزندش در نزدیکی یک میوه فروشی نشسته بودند و زار و زار گریه می کردند.

هنرمند قدیمی کشورمان اضافه نمود: وقتی جلوتر رفتم متوجه شدم ظاهراً پسر بچه از پدرش میوه خواسته و با حالت گریه همان جا ایستاده تا او برایش خرید کند، ولی پدر که قطعاً پولی در بساط نداشته، چون نتوانسته بود میوه بخرد او هم ایستاده بود و کنار فرزندش گریه می کرد!.

سعید راد که معین بود از تکرار این خاطره مجدداً متأثر شده است گفت: آن شب اینقدر ناراحت شدم که نفهمیدم چطور به خانه رسیدم بعد چطور توقع دارید در این اوضاع و احوال درباره فوتبال حرف بزنم؟.

سعید راد با مطرح کردن این خاطره تلخ از اتفاق چند شب پیش که به چشم خودش دیده بود صحبت درباره فوتبال را به زمانی موکول کرد که لااقل اوضاع مالی کشور به گونه ای باشد که مردم بتوانند حداقل احتیاج های خودشان را رفع نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 8 خرداد 1402 بروزرسانی: 8 خرداد 1402 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 2189

به "سعید راد: حوصله ندارم از فوتبال حرف بزنم! ، دیگر هیچ چیزی مردم را شاد نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعید راد: حوصله ندارم از فوتبال حرف بزنم! ، دیگر هیچ چیزی مردم را شاد نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید