لزوم حفظ ارزش های سنتی در توسعه شهر نمونه گردشگری شهمیرزاد

به گزارش مجله فوتبال دوستان، خبرنگاران/سمنان نماینده مردم سمنان مهدیشهر و سرخه با اشاره به روشن بودن وظایف مدیران اجرایی و نمایندگان مردم وعده داد: در طول دوره چهار ساله نمایندگی خود در امور اجرایی دخالت نکند.

لزوم حفظ ارزش های سنتی در توسعه شهر نمونه گردشگری شهمیرزاد

دکتر عباس گلرو، نماینده در نشستی با مدیران شهر شهمیرزاد با اشاره به وظایف ذاتی نمایندگان و لزوم عدم دخالت در امور اجرایی اظهار کرد: وظایف هرکدام از مسئولین اجرایی و نمایندگان در قانون به صورت مجزا تعریف شده است و بنده به این اصل معتقدم و قصد ندارم در ریز امورات اجرایی دخالتی داشته باشم اما در عین حال پیگیر ریز مطالبات مردم با هدف حل این مسائل خواهم بود.

وی با بیان اینکه در اجرای طرح ها و پروژه ها، باید دو نگاه کوتاه مدت و بلند مدت را مد نظر داشته باشیم ادامه داد: نگرش کوتاه مدت به معنای این است که بتوانیم نیازمندی های شهری شهروندان را در کوتاه ترین زمان ممکن و با شرایط موجود، رفع سازیم.

این نماینده مردم با بیان اینکه مسوولان در قبال مردم و خصوصا نسل جوان وظایفی دارند اضافه نمود: همه ما مسوولان در حوزه حفظ و حراست از منابع و سرمایه های ملی در برابر نسل آینده مسئولیم و از همین رو باید در اجرای طرح ها و پروژه ها با نگاه استراتژیک، از هدر رفت منابع جلوگیری کنیم.

گلرو با گلایه از عدم هزینه کرد درست در بعضی پروژه ها اعلام نمود: متاسفانهدر بعضی طرح ها، اعتبارات در صندلی اصلی خود هزینه نشده و همین به هدررفت منابع و اعتبارات انجامیده که باید برای توجه به آیندگان، از این مهم جلوگیری به گردد.

وی با بیان اینکه مدیر شهری و استانی باید با لباس کار در سطح شهر حاضر و با مردم در کوچه و خیابان از نزدیک به مراوده و گفت وگو بپردازد اضافه نمود: یک مسوول در نظام اسلامی باید از نزدیک در راستای جلب رضایتمندی عمومی مردم، رسیدگی و پیگیری مطالبات و دغدغه های آنان را در دستور کار خود قرار دهد.

نماینده سمنان،مهدیشهر و سرخه با اشاره به نقش اجرای طرح های شهری در رضایتمندی مردم اظهار کرد: حفظ و حراست از امنیت روح، روان و جسم مردم، باید به صورت جدی و اساسی در اجرای طرح های مدیریت شهری دیده گردد.

وی با بیان اینکه به منظور استفاده صحیح، کامل و بهینه مردم از امکانات و طرح های شهری، باید فرهنگسازی گردد گفت: امروز کشور ما در شرایط تحریم و محدودیت در منابع روبرو است اما با این وجود در اجرای بعضی طرح ها شاهد هدررفت منابع هستیم.

گلرو از مردم به عنوان خط قرمز خود نام برد و گفت: می کوشم به عنوان نماینده مردم، تمام کوشش خود را در جهت رسیدگی به مطالبات و نیازمندی های آنان، به کار گیرم.

این نماینده مجلس یازدهم بر ضرورت تقویت دهیاری ها و شهرداری ها باهدف پیشبرد امور و اجرای طرح های عمرانی، تاکید و با اشاره به ظرفیت بالای گردشگری در شهر نمونه گردشگری شهمیرزاد اضافه نمود: باید در کنار تمامی مسائل و مباحث گردشگری بین المللی، وجهه سنتی و جهانگرد پذیر شهر شهمیرزاد نیز بیش از پیش تقویت گردد.

وی با بیان اینکه طرح های شهری باید متناسب با فرهنگ منطقه اجرایی شوند گفت: در توسعه شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد باید به ارزش ها و مولفه های فرهنگی مردم نیز توجه ویژه گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1034

به "لزوم حفظ ارزش های سنتی در توسعه شهر نمونه گردشگری شهمیرزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم حفظ ارزش های سنتی در توسعه شهر نمونه گردشگری شهمیرزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید