تور ارزان هلند: محمد معتمدی با معروف ترین گروه موسیقی هلندی کنسرت می دهد

به گزارش مجله فوتبال دوستان، تهران (پانا) - محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی در ادامه دور تازه کنسرت خوانندگان ایرانی در خارج از کشور دو اجرای زنده را با همراهی مجموعه رامبراند تریو برگزار می نماید.

تور ارزان هلند: محمد معتمدی با معروف ترین گروه موسیقی هلندی کنسرت می دهد

با تور ارزان هلند از کشور آسیاب های بادی دیدن کنید و در شهر زیبای آمستردام هلند گشت و گذار کنید.

به گزارش مهر، محمد معتمدی در ادامه برگزاری تور کنسرت های هنرمندان ایرانی، روزهای یکشنبه بیست و یکم آذرماه و پنجشنبه بیست و پنجم آذر ماه کنسرت هایی را با مجموعه رامبراند تریو پیش روی مخاطبان قرار می دهد.

به گفته معتمدی این کنسرت ها به گونه ای طراحی شده که مخاطبان شاهد اجرای قطعاتی تلفیقی از آواز ایرانی با همراهی موسیقی هنرمندان قاره سبز خواهند بود.

بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته اولین کنسرت روز یکشنبه بیست و یکم آذرماه (دوازدهم دسامبر) در سالن اوستنده بلژیک و دومین کنسرت روز پنجشنبه بیست و پنجم آذر (شانزدهم دسامبر) در سالن لانتارن ونستر روتردام هلند برگزار می گردد.

همکاری محمد معتمدی با مجموعه رامبراند تریو که از گروه های شناخته شده اروپایی در میان مخاطبان ایرانی است طی سال های گذشته نیز انجام گرفته و او با همراهی هنرمندان این گروه کنسرت ها و پروژه های دیگری را نیز پیش روی مخاطبان قرار داده بود.

گروه سه نفرۀ هلندی رامبراند تریو سال ها با هنرمندان مختلف، از جمله موزیسین های مطرح کشورمان حسین علیزاده، کیهان کلهر و حسام اینانلو همکاری های متعدد داشته و در بسیاری از فستیوال های بزرگ جز از جمله بیم هویی، نورث سی جز، الب جز و فستیوال جز مادرید حضور داشته است. این مجموعه که دستمایه اصلی موسیقی شان موسیقی جز، موسیقی کلاسیک و موسیقی خاورمیانه است در پاییز سال 1396 بود که همراه با این هنرمندان در شهرهای مختلف به اجرای برنامه پرداختند.

اعضای گروه رامبراند در طول 12 سال گذشته در کنار هم ساز زده اند و توانسته اند به یکی از اصلی ترین گروه های جز در هلند تبدیل شوند.

آلبوم های هم سان و هم سکوت با حسین علیزاده و هنوز پاییز است با کیهان کلهر دو پروژه ای هستند که از مجموعه رامبراند تریو در ایران منتشر شده اند.

در آلبوم هم سان و هم سکوت حسین علیزاده نوازنده شورانگیز، رامبراند فرایش نوازنده فورته پیانو، هارمونیوم، تونی اورواتر نوازنده ویولن و وینسنت پلانیه نوازنده سازهای کوبه ای گروه اجرایی آلبوم را تشکیل می دادند. ضمن اینکه عایدی، سماع، کرشمه، مقدمه نیشابورک، سرمست، رامبراندی نژاد، نهفت، ترکمن اسامی آثاری بودند که در این آلبوم گنجانده شده اند.

آلبوم هنوز پاییز است نیز یکی دیگر از همکاری مجموعه رامبراند تریو با هنرمندان ایرانی بود که در این پروژه کیهان کلهر دیگر نوازنده شاخص موسیقی ایرانی گروه را همراهی می کرد. این اثر موسیقایی حاصل همکاری و خلق موسیقایی این تریو با کیهان کلهر بود که از دو قسمت اصلی تشکیل شده که بخش اول کمانچه و در بخش دوم کلهر از ساز ابداعی شاه کمان استفاده می نماید. این در حالی است که فضای ملودی ها بیشتر در مایه شوشتری و اصفهان گردش دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 اسفند 1400 بروزرسانی: 10 اسفند 1400 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1914

به "تور ارزان هلند: محمد معتمدی با معروف ترین گروه موسیقی هلندی کنسرت می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان هلند: محمد معتمدی با معروف ترین گروه موسیقی هلندی کنسرت می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید