مهاجرت استاد بزرگ شطرنج ایران (پویا ایدنی) به فرانسه

به گزارش مجله فوتبال دوستان، استادبزرگ شطرنج ایران گفت: با همسرم به فرانسه رفته ام. آن جا شرایط بازی کردن برایم مناسب تر است.

مهاجرت استاد بزرگ شطرنج ایران (پویا ایدنی) به فرانسه

در ادامه مهاجرت و یا تغییر تابعیت ملی پوشان شطرنج، پویا ایدنی نیز از ایران رفت؛ البته گویا فعلا نوع رفتن او کمی با بقیه فرق می نماید. پویا طوری اظهار نظر می نماید که گویا تصمیمی برای تغییر تابعیت ندارد.

استادبزرگ شطرنج ایران می گوید برای زندگی به فرانسه رفته و قرار است در بازی های آسیایی برای ایران مسابقه دهد. پویا ایدنی درباره دلیل تصمیمش می گوید: با همسرم به فرانسه رفته ام. آن جا شرایط بازی کردن برایم مناسب تر است و به مسابقات و لیگ ها نزدیک تر هستم.

استادبزرگ شطرنج ایران در خصوص ادامه فعالیتش در تیم ملی ایران نیز این طور شرح می دهد: من به ایران رفت وآمد می کنم و برای بازی های آسیایی قرار است برای تیم ملی ایران بازی کنم.

عضو تیم ملی شطرنج ادامه می دهد: در ایران مشکلاتی داشتم و ادامه مسابقات برایم سخت بود. دسترسی به بعضی سایت های اصلی شطرنج برای مان سخت شده بود. حتی بقیه بازیکنان همچون محمدامین طباطبایی و پرهام مقصودلو هم همین شرایط را دارند و به سختی کار می نمایند. امیدوارم این اوضاع بهتر گردد.

منبع: ایران ورزشی

منبع: عصر ایران
انتشار: 1 خرداد 1402 بروزرسانی: 1 خرداد 1402 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 2186

به "مهاجرت استاد بزرگ شطرنج ایران (پویا ایدنی) به فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجرت استاد بزرگ شطرنج ایران (پویا ایدنی) به فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید