نجات جان بازیکن نود ارومیه به وسیله پزشک چوکا

به گزارش مجله فوتبال دوستان، سرمربی تیم نود ارومیه گفت: پزشک تیم فوتبال چوکای تالش به موقع به سراغ بازیکن ما آمد و او را از خفگی نجات داد.

نجات جان بازیکن نود ارومیه به وسیله پزشک چوکا

علی لطیفی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره تساوی یک - یک تیم نود ارومیه مقابل چوکای تالش در هفته بیست و نهم لیگ دسته اول گفت: یک کار غیر ممکن را در نود شروع کردیم. بعد از اینکه امتیازات لازم را با چوکا گرفتیم و این تیم در لیگ حفظ شد، حالا کارمان را تازه در نود شروع کردیم.

وی اضافه کرد: در بازی با چوکا باید با اختلاف پنج، شش گل پیروز می شدیم. فوتبالی فراتر از لیگ یک بازی کردیم اما آیدین قویدل (دروازه بان چوکا) در برترین روز ورزشی اش بود و چهار تک به تک را از ما گرفت. بچه ها چند موقعیت استثنایی را هم از دست دادند و با بدشانسی برنده نشدیم.

سرمربی نود ارومیه در خصوص اینکه چقدر به بقای تیمش در لیگ دسته اول امیدوار است، گفت: به امید زنده ایم. اگر امید نداشتم به این تیم نمی آمدم. همه به من گفتند به نود نرو، این تیم نمی تواند در لیگ بماند، اما نه رفیق نماینده مجلس دارم و نه وزیر که تیم بالای جدولی به من بدهد. همواره تیم های پایین جدول را گرفته ام. در مربیگری خودم را بچه می دانم ولی خدا را شکر در هر تیمی رفتم به وعده ای که دادم عمل کردم؛ آن هم در تیم هایی که کسی آنجا نمی رفت.

لطیفی ادامه داد: فصل گذشته با اینکه چوکا را خودم نبسته بودم و وضعیتش فاجعه بود، تیم را در لیگ حفظ کردیم. در نود ارومیه هم با اینکه پنجره بسته بود و ما با تیم های امید و جوانان بازی می کنیم امید داریم این اتفاق رخ دهد.

وی در خصوص اتفاق عجیبی که برای بازیکن تیم نود ارومیه در جریان ملاقات با چوکا رخ داد، اسم کرد: علی رشیدی وقتی می خواست آب بخورد، حلقه بالای بطری آب معدنی به گلویش رفت و نمی توانست نفس بکشد. خوشبختانه دکتر معبودی، پزشک تیم چوکا خیلی زود با دست این حلقه را از گلوی بازیکن ما درآورد و کار بزرگی کرد. خوشبختانه بازیکن ما مسئله ای نداشت و بازی را ادامه داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1645

به "نجات جان بازیکن نود ارومیه به وسیله پزشک چوکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات جان بازیکن نود ارومیه به وسیله پزشک چوکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید