هیچکس در فوتبال بانوان جوابگو نیست!

به گزارش مجله فوتبال دوستان، شرایط لیگ برتر فوتبال بانوان هنوز معین نشده است و مسئولان نه تنها تصمیمی در این باره نگرفته اند بلکه تصمیم هم برای پاسخگویی ندارند!

هیچکس در فوتبال بانوان جوابگو نیست!

به گزارش مجله فوتبال دوستان، با گذشت چند ماه از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی لیگ برتر فوتبال بانوان هنوز تکلیف بازی های باقی مانده تعیین نیست و با اینکه بیشتر مربیان و بازیکنان خواهان اعلام سرانجام لیگ هستند اما سازمان لیگ در این مورد تصمیم گیری نمی نماید.

با اینکه لیگ بانوان بلاتکلیف است اما مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال حاضر به پاسخگویی نیستند و سکوت نموده اند. این رویه شاید بیانگر اهمیت کم فوتبال بانوان برای آنها باشد چرا که تکلیف لیگ مردان در همه رده های برتر و حتی دسته دو و سه تعیین شده است.

بازیکنان و مربیان مختلف بارها اعلام نموده اند که چهار بازی باقی مانده از لیگ تاثیری در صندلی تیم های صدرنشین ندارد و تنها تغییراتی جزئی در اواسط جدول ایجاد می نماید، حتی وچان کردستان به عنوان دومین تیم جدول رده بندی که برای قهرمانی با شهرداری بم در رقابت بود، خواهان اعلام سرانجام مسابقات است.

بی توجهی به تصمیم گیری در خصوص لیگ به معنی بی توجهی به شرایط تعداد زیادی بازیکن و مربی است که ماه هاست به صورت انفردی تمرین می نمایند و از این شرایط خسته شده اند.

گلاره ناظمی، مسئول کمیته مسابقات فوتبال بانوان حاضر به پاسخگویی و شفاف سازی در خصوص شرایط مسابقات نیست. از طرفی دیگر، لیلا صوفی زاده به عنوان نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال هم سکوت نموده تا بی توجهی به شرایط فوتبال بانوان بیش از پیش به چشم آید.

این شرایط می تواند نشان دهنده قدرت و جسارت کم مدیران فعلی فوتبال بانوان برای تصمیم گیری باشد. در حالی که پیشرفت یک رشته نیازمند مدیرانی مقتدر است که در زمان لازم تصمیمات درستی را اتخاذ نمایند اما مدیران فعلی بدون اینکه خود را ملزم به پاسخگویی به افکار عمومی بدانند سکوت پیشه نموده و شرایط مبهم بانوان فوتبالیست هم ظاهرا برایشان اهمیتی ندارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1022

به "هیچکس در فوتبال بانوان جوابگو نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچکس در فوتبال بانوان جوابگو نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید