کشف جسد آخرین مفقودی سیل در فیروزکوه

به گزارش مجله فوتبال دوستان، معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پیدا شدن آخرین مفقودی سیل مزداران در فیروزکوه اطلاع داد.

کشف جسد آخرین مفقودی سیل در فیروزکوه

به گزارش خبرنگاران، مرتضی مرادی پور، درباره پیدا شدن آخرین مفقودی از سیل مزداران اظهارکرد: صبح امروز آخرین مفقودی سیلاب در مزداران فیروزکوه از سوی امدادگران سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر کشف شد. این آخرین مورد مفقود شده در سیل این منطقه بود که گزارش آن ثبت شده و جست وجوها برای یافتنش ادامه داشت.

وی با بیان اینکه در چند نقطه از جمله روستای مزداران شهرستان فیروزکوه گزارش مفقودی داشتیم، گفت: این مفقودی جوانی بود که به همراه مادربزرگش جان خود را از دست داده بودند اما جسد او پیدا نشده بود. با پیگیری تیم های جست وجو، سگ های آنست و.. محورها و مسیل ها آنالیز شد و امروز جسد این فرد که آخرین مفقودی سیلاب مزداران بود کشف شد.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه با کشف جسد این فرد، گزارش مفقودی دیگری در مزداران وجود ندارد، گفت: به همین دلیل نیز عملیات جست وجو در این منطقه به خاتمه رسید، اما حضور امدادگران در این منطقه ها ادامه خواهد داشت.

مرادی پور با بیان اینکه دو مورد مفقودی نیز درپی جاری شدن سیل در منطقه پردیس تهران گزارش شده است، گفت: عملیات جست وجو در منطقه های از استان تهران، لرستان و خوزستان همچنان ادامه دارد. در حال حاضر پنج نفر دیگر مفقود هستند که عملیات برای پیدا شدن این افراد ادامه دارد.

وی اضافه نمود: نیروهای ما در حال حاضر با تیم های محلی در حال همکاری هستند. آواربرداری سنگین است و باید انجام گردد تا حین آواربرداری مفقودی ها را پیدا کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 مرداد 1401 بروزرسانی: 17 مرداد 1401 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 2054

به "کشف جسد آخرین مفقودی سیل در فیروزکوه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف جسد آخرین مفقودی سیل در فیروزکوه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید