حمایت از کسب وکارهای فروش آنلاین با هفته های خرید اینترنتی

به گزارش مجله فوتبال دوستان، اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی هفته های خرید اینترنتی را از ابتدای اسفندماه، در راستای حمایت از کسب وکارهای فعال در زمینه ارائه خدمات و فروش آنلاین در کشور شروع می نماید.

حمایت از کسب وکارهای فروش آنلاین با هفته های خرید اینترنتی

اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی در راستای حمایت از کسب وکارهای فعال در زمینه ارائه خدمات و فروش آنلاین و استفاده از این ظرفیت برای پشتیبانی از کسب وکارها و اصناف در استان ها و همچنین تشویق عموم مردم به خرید اینترنتی در نظر دارد تا از ابتدای اسفند ماه طرح هفته های خرید اینترنتی را در کشور شروع کند.

هفته های خرید اینترنتی ایران، عنوان رویدادی است که می کوشد با فراهم سازی بستر مناسب برای ارائه خدمات به سراسر شهرهای ایران، نه تنها گستره سرویس های اینترنتی در حوزه های مختلف را برای همه مردم ایران دسترس پذیر سازد، بلکه فرصتی مناسب برای تمامی کسب وکارهای مجازی و کسب وکارهای استانی است تا در یک هم افزایی سازنده، خدمات خود را به مخاطبان وسیع تر و متنوع تر عرضه نمایند.

هدف از برگزاری این طرح حمایت از کسب وکارها و اصناف محلی هر استان، حمایت از کسب وکارهای آسیب دیده در کرونا، ترویج فرهنگ خرید اینترنتی در همه بخش های کشور، دسترسی کسب وکارهای محلی به بازاری به وسعت ایران، تأکید بر تمرکز زدایی از سرویس های اینترنتی، قطع زنجیره ویروس کرونا و عدم محدود ماندن به پایتخت است.

طبق اعلام روابط عمومی این اتحادیه، هر هفته یکی از استان های ایران میزبان تمامی کسب وکارهای مشارکت نماینده در این رویداد خواهد بود. این یک فرصت مناسب برای تمامی ذی نفعان در عرضه محصولات و ارائه خدمات به تمام ایران و برقراری ارتباط مستقیم با مخاطبان است. کسب وکارهای آنلاین در این میان، نقش بسزایی دارند. کسب وکارهای علاقه مند به ثبت نام در این رویداد می توانند با مراجعه به پنل عضویت خود و انتخاب بخش هفته خرید اینترنتی، اطلاعات خود را ثبت نمایند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1425

به "حمایت از کسب وکارهای فروش آنلاین با هفته های خرید اینترنتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت از کسب وکارهای فروش آنلاین با هفته های خرید اینترنتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید