دختر کارمند مورد تجاوز مهندس جوان قرار گرفت

به گزارش مجله فوتبال دوستان، خبرنگاران : دختر جوانی که کارمند یک شرکت خصوصی است، از یک مهندس جوان به اتهام آزار و اذیت جنسی و اخاذی شکایت کرد.

دختر کارمند مورد تجاوز مهندس جوان قرار گرفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از رکنا، چند روز قبل دختر جوانی به یکی از کلانتری های تهران رفت و از ربوده شدنش توسط خواستگار خود خبر داد و گفت: من کارمند یک شرکت خصوصی هستم و مراجعان زیادی دارم یکی از آنها مهندسی به نام بهرام بود. او خودش را مردی ثروتمند و بانفوذ معرفی کرده بود.

شیلا ادامه داد: در همین رفت و آمدها به او علاقه مند شدم و در نهایت قرار شد ازدواج کنیم. بعد از مدتی که به او اعتماد کرده بودم گفت دوستش در کار خرید و فروش خودرو است و به قیمت کمتری می تواند برایم خودرو بخرد. من هم به او پول دادم اما نه از خودرو خبری شد نه پولم را پس می داد.

دختر جوان گفت: سر همین موضوع با هم اختلاف پیدا کردیم تا اینکه یک روز تماس گرفت و از من خواست برای صحبت درباره برگرداندن پولم به ملاقاتش بروم وقتی به محل قرار رسیدم او نیز به همراه دو نفر از دوستانش سوار بر خودروی پژویی آمدند اما ناگهان به زور مرا سوار خودرو کرده و به پارکینگ خانه ای در شرق تهران بردند. وارد خانه که شدیم دوستانش رفتند و بعد هم بهرام مرا با خوراندن نوشیدنی بی هوش کرد. وقتی به هوش آمدم بهرام عکس و فیلم هایی نشانم داد که فهمیدم در زمان بی هوشی به من تعرض کرده است. او تهدیدم کرد اگر شکایت کنم عکس و فیلم مرا منتشر می کند.

چند روز بعد هم بهرام با من تماس گرفت و تهدید کرد 250 میلیون تومان به او بدهم. از ترس آبرویم پول را تهیه کردم و به او دادم اما دست بردار نبود و بازهم پول می خواست. من که تحمل این همه فشار را نداشتم دست به خودکشی زدم ولی نجات پیدا کردم. بعد هم تصمیم به شکایت گرفتم. با شکایت دختر جوان، تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز و بهرام دستگیر اما در تحقیقات منکر ماجرا شد و گفت: آدم ربایی و آزار و اذیتی در کار نبوده است. وقتی هم به خانه ام آمد به خواست خودش با من ارتباط برقرار کرد. فیلم و عکس سیاه و اخاذی را هم قبول ندارم. من قرار بود با او ازدواج کنم اما فهمیدم به من دروغ گفته است. او گفت 33 سال دارد در حالی که بعداً متوجه شدم 41 سالش است. وقتی با دروغ های دیگر او نیز روبه رو شدم از ازدواج صرف نظر کردم اما حالا برای انتقام از من چنین شکایتی مطرح کرده است. بدین ترتیب تحقیقات به دستور بازپرس جنایی برای بررسی ادعای مهندس جوان و زن شاکی ادامه دارد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 26 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1195

به "دختر کارمند مورد تجاوز مهندس جوان قرار گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دختر کارمند مورد تجاوز مهندس جوان قرار گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید