دولت هماهنگ؛ علاج بحران مالی

به گزارش مجله فوتبال دوستان، مجتبی مرادی؛ رهبر انقلاب در سخنان اخیرشان به درستی درد و درمان را تشخیص دادند. البته بار ها چنین سخنانی را عنوان کردند، اما فقدان دولت هماهنگ و بلکه فقدان دولت، سبب شده است که فرمایشات ایشان صورت اجرایی و عملی به خود نگیرد.

دولت هماهنگ؛ علاج بحران مالی

دولتی سرآسیمه و پریشان که از عهده کنترل یا حتی نظارت بر قیمت یک عدد تخم مرغ بر نمی آید چگونه خواهد توانست به جنگ غول گرانی افسارگسیخته برود؟ دولتی که از فقرا مالیات می گیرد و به اغنیا دلار چهار تومنی میدهد چگونه می تواند از یک نظام مالی مبتنی بر عدالت حرف بزند؟ دولتی که چند سال وقت و انرژی و بودجه و امید ملت را صرف برجامی پوچ میکند چگونه و با چه رویی میتواند از تدبیر امور سخن بگوید؟

رهبر انقلاب به درستی راه چاره و شاید تنها راه نجات ایران را مطرح کردند؛ دولت هماهنگ. دولت هماهنگ دولتی است که صاحب اقتداری راستین باشد نه آنکه تخم مرغ ها برایش شکلک دربیاورند، دولت هماهنگ دولتی است که صدر و ذیل آن یک چیز می گوید و همان را اجرا می نماید.

دولت هماهنگ یعنی دولتی از جنس مردم، دولت تک تک ایرانیان، مردم با جان و دل از چنین دولتی حمایت خواهند کرد و چنین دولتی مذاکره می نماید، اما به مردم خود متکی است، راه چاره درست و ساده است، هیچ مانعی از جانب مردم در مقابل چنان دولتی وجود نخواهد داشت.

تنها مانع کسانی در درون هستند که در این چهار دهه به برج نشینی و خودبزرگ بینی و مفت خوری خو نموده اند. باید انقلاب را از چنگ آن ها نجات داد، تا دوباره عدالت، استقلال، آزادی رخ بنماید، تا دوباره عزت به ایران برگردد.

یک دولت هماهنگ و واقعی بدون توسل به زور و با چند بخشنامه میتواند جلوی قاچاق، دزدی و هرج و مرج را بگیرد، اما یک دولت تق و لق با توسل به زور هم نخواهد توانست کاری از پیش ببرد.

منبع: فرارو
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1253

به "دولت هماهنگ؛ علاج بحران مالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت هماهنگ؛ علاج بحران مالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید