روستاهای پایلوت توسعه صنایع دستی در خراسان شمالی انتخاب می شوند

به گزارش مجله فوتبال دوستان، سرپرست معاونت صنایع دستی خراسان شمالی گفت: در هر شهرستان، روستاهایی به عنوان پایلوت در راستای توسعه صنایع دستی و فعالیت های هدفمند انتخاب می شوند.

روستاهای پایلوت توسعه صنایع دستی در خراسان شمالی انتخاب می شوند

به گزارش مجله فوتبال دوستان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی، محمدرضا قهرمانیان روز چهارشنبه 7 خردادماه 99 اظهار کرد: در سال جاری که مزین به نام جهش تولید است، با هدف توجه به روستاها به عنوان کانون مهم تولید، برنامه هایی را در دست اقدام داریم.

او شرح داد: در هر یک از شهرستان های هشتگانه استان، روستاهای پایلوت صنایع دستی انتخاب می شوند و با فعالیت هدفمند به دنبال رونق و توسعه این حوزه در روستاها هستیم.

سرپرست معاونت صنایع دستی خراسان شمالی از صنایع دستی به عنوان پیشانی جهش تولید یاد کرد و افزود: سند جهش تولید در حوزه صنایع دستی تهیه شده که حمایت از تولید و بازرگانی، توسعه و ترویج، آموزش، حفظ و احیای رشته های صنایع دستی و توجه به حوزه صادرات از جمله محورهای اصلی است.

او با تأکید بر شناسایی مسائل تولید در بخش صنایع دستی، گفت: در برنامه پیشنهادی، فعالیت های سال گذشته ارزیابی و آسیب شناسی شده، وضع موجود نیز بررسی شده تا بتوانیم به طرحی قابل اجرا و عملیاتی دست پیدا کنیم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 980

به "روستاهای پایلوت توسعه صنایع دستی در خراسان شمالی انتخاب می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روستاهای پایلوت توسعه صنایع دستی در خراسان شمالی انتخاب می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید