فراخوان گزارش پژوهش منتشر شد

به گزارش مجله فوتبال دوستان، تهران (پانا) - دفتر پژوهش، آموزش و انتشارات نمایش با فراخوان گزارش پژوهش، پژوهشگران هنرهای نمایشی را به عرضه داشت اجتماعی یافته های علمی خود دعوت می نماید.

فراخوان گزارش پژوهش منتشر شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، گزارش پژوهش اسم برنامه ای است که دفتر پژوهش، آموزش و انتشارات نمایش، در طول امسال، در دو قالب انتشار مکتوب و ارائه حضوری دستاوردهای پژوهشی دانشگاهی و غیردانشگاهی در حوزه تئاتر برگزار می نماید.

ایجاد ارتباط میان پژوهشگران و جامعه مخاطب پژوهش های اجرا شده، معرفی یافته های پژوهشی در عرصه عمومی تر و فرصت سازی برای معرفی و ارائه پژوهش های تئاتری به نهادها و سازمان های دولتی و غیردولتی مرتبط در راستا کاربردی کردن دستاوردهای علمی، از جمله اهدافی است که این برنامه پیگیری می نماید. طی این فرایند پژوهشگران علاقه مند موضوع، دیدگاه، روش، براهین و یافته های پژوهشی خود را به اختصار و با زمان بندی، ترتیب و ساختاری که در فراخوان ذکر شده است گزارش خواهند کرد.

فراخوان این برنامه در سایت انتشارات نمایش به نشانی www.namayesh.org و سایت ایران تئاتر به نشانی www.theater.ir در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 مرداد 1400 بروزرسانی: 3 مرداد 1400 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1666

به "فراخوان گزارش پژوهش منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان گزارش پژوهش منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید