قیمت آپارتمان های کوچک در تهران ، 6 آذر

به گزارش مجله فوتبال دوستان، آنالیز ها نشان می دهد در روزهای اخیر عرضه آپارتمان های کوچک تا متراژ 55 مترمربع افزایش یافته است. قیمت این آپارتمان ها با توجه به سن بنا و منطقه احداث آن ها متفاوت است.

قیمت آپارتمان های کوچک در تهران ، 6 آذر

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

تحقیقات میدانی از تازه ترین تحولات بازار معاملات مسکن شهر تهران نشان می دهد در یک هفته گذشته در حالی فرایند افزایش حجم عرضه واحدهای مسکونی به بازار مسکن مناطق مختلف شهر تهران که از حدود یک ماه قبل شروع شده بود ادامه یافته و حجم عرضه به بازار بیشتر شده است که در این میان عرضه واحدهای مسکونی نقلی هم نسبت به گذشته با افزایش همراه شده است. آنالیز ها حاکی است در حالی حجم عرضه واحدهای مسکونی به دنبال کاهش ریسک های غیراقتصادی طی حدود یک ماه اخیر به بازار مسکن افزایش یافته بود که در این میان سهم واحدهای نقلی از این افزایش عرضه نسبت به سایر بازه های متراژی آپارتمان کمتر بود.

اما طی روزهای اخیر تعداد فایل های عرضه شده به بازار معاملات مسکن با مساحت تا 55 مترمربع نیز افزایش یافته است. از این واحدها در بازار معاملات مسکن با تعبیر واحدهای مسکونی نقلی یا آپارتمان های ریزمتراژ یاد می گردد. عمده واحدهای مسکونی با مساحت کمتر از 55 مترمربع در مناطق نیمه جنوبی شهر تهران ساخته شده و به وسیله بازار مسکن این مناطق به متقاضیان معرفی می شوند هر چند در سایر مناطق به خصوص مناطق مصرفی نیمه شمالی تهران همچون مناطق 4 و 5 نیز این نوع واحدها به وفور یافت می شوند.

با این حال، هم اکنون عمده واحدهای مسکونی نقلی که به بازار معاملات مسکن شهر تهران عرضه شده اند مربوط به نیمه جنوبی شهر به خصوص مناطق 9 و 10 هستند. در مناطق واقع در مرز نیمه شمال شرق و جنوب شرق تهران نیز عرضه قابل توجهی از این گروه از واحدها وجود دارد که سطح قیمتی آن ها به طور متوسط از سطح قیمت واحدهای مشابه در مناطق غربی مناسب تر است. از این رو این مناطق به متقاضیانی که بودجه محدودتری برای خرید آپارتمان های ریزمتراژ در اختیار دارند، پیشنهاد می شوند.

منبع: خبرآنلاین

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1279

به "قیمت آپارتمان های کوچک در تهران ، 6 آذر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت آپارتمان های کوچک در تهران ، 6 آذر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید